در حال بارگذاری ...
 • برای بهره‌مندی از پرداخت آسان و تخفیف‌های ویژه

  «کیف پول» تیوال راه‌اندازی شد

  تیوال در ادامه راه خود به‌تازگی گزینه کارآمد و کاربردی را برای اعضای خود به نام «کیف پول» راه‌اندازی کرده است.

  روابط عمومی تیوال ضمن اعلام این خبر به ایران تئاتر گفت : شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ «تیوال» از شهریور ۱۳۹۱  باهدف اعتلا و گسترش مخاطبین هنر در زمینه‌های موسیقی، سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی، شعر و ادبیات و گردشگری فعالیت خود را آغاز نمود. این شبکه در مدت کوتاهی توانست علاقمندان بسیاری را باهنر نمایش آشنا نموده بستری مناسب برای آشنایی و تهیه بلیت رویدادهای هنری را برای علاقمندان فراهم نماید. تیوال در ادامه راه خود به‌تازگی گزینه کارآمد و کاربردی را برای اعضای خود به نام «کیف پول» راه‌اندازی کرده است.
  گزینه «کیف پول» راهکاری مناسب است تا مخاطبان رویدادهاى هنرى بتوانند با آسودگی و تنها با یک کلیک بدون نیاز به ورود اطلاعات بانکی برای هر خرید بلیت رویداد موردنظر خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. همچنین از دیگر مزایایی که می‌توان درباره پرداخت با کیف پول تیوال بیان کرد تخفیف‌های ویژه پرداخت با این شیوه است. علاوه براین تیوال برای خریدارانى که از این طریق بلیت خود را تهیه کنند هر هفته به‌قیدقرعه هدایایى اهدا می‌کند که از آن جمله می‌توان به اهداى هر هفته ٦ بلیت تئاتر به سه نفر اشاره کرد.
  تاکنون نمایش‌هایی چون «سه خواهر»، «متراپاژ»، «هملت 2017»، «بن‌بست»، «شنیدن» و... در قسمت تخفیف‌های خاص پرداخت با «کیف پول» تیوال قرارگرفته‌اند.
  علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از «کیف پول» و امکانات آن به سایت www.tiwall.com مراجعه کنند.

   
  نظرات کاربران