در حال بارگذاری ...
 • 5 تیرماه در تماشاخانه سنگلج

  جمشید مشایخی چراغ «بنگاه تئاترال» را روشن میکند

  آیین افتتاح نمایش «بنگاه تئاترال» با حضور چهره های فرهنگی برگزار و این نمایش ۵ تیر ماه توسط جمشید مشایخی افتتاح می شود.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «بنگاه تئاترال» نوشته علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان، جدیدترین تولید نمایشی این گروه است که از 5 تیرماه ۹۶ در تالار سنگلج تهران به روی صحنه می رود.
  بنابراین گزارش نمایش یاد شده طی مراسمی که با حضور هنرمندان و چهره های فرهنگی و پیشکسوتان برگزار خواهد شد، توسط جمشید مشایخی افتتاح و رسما آغاز به کار می کند.
  در این نمایش که با نگاهی به سیاق تخت حوضی اجرا و حال و هوای کمدی دارد بازیگران چون: ایرج راد، سعید امیر سلیمانی، فرزانه کابلی، امین زندگانی، میرطاهر مظلومی، محمود بصیری، داود فتحعلی‌بیگی، علی فتحعلی، سامان تیرانداز، آیه قبادیان، مجید غفاری، فائقه شلال‌وند، نوشین نامی، پریسا ذوالفقاری، باقر مرادی، حاتم میرزایی، فواد منیرزاده، سجاد احمدی نیا، شاهین علیپور و... ایفای نقش می نمایند.
  خواننده: محمد حشمتی/ آهنگ پرداز: علی المعی/ دستیاران کارگردان: مهری آسایش، مجید غفاری/ طراح صحنه: رضا مهدیزاده/ طراح لباس: صدف شجاعی/ طراح نور: امیر ترحمی/ طراح گریم: فریبا حسینی/ طراح پوستر و گرافیک: محمد وفایی/ عکاس: امیر کورش اعرابی/ منشی صحنه: اکرم حاج حسینی از دیگر عوامل این نمایش هستند.

  «بنگاه تئاترال» از روز دوشنبه ۵ تیرماه تا اواسط مرداد ماه ۹۶ هر روز بغیر از شنبه ها راس ساعت ۲۰ در تالار سنگلج روی صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  در ملاقات با جمشید مشایخی مطرح شد:

امید به حمایت وزیر از موسسه هنرمندان پیشکسوت
  در ملاقات با جمشید مشایخی مطرح شد:

  امید به حمایت وزیر از موسسه هنرمندان پیشکسوت

  جمشید مشایخی که این روزها در بیمارستان بستری است درباره موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: امیدوارم وزیر جدید در حمایت از این موسسه از وزرای قبلی پیشی بگیرد و هر روز شاهد اخبار و گزارشات خوبی از ایشان برای هنرمندان پیشکسوت باشیم.

  |

  نخستین حاشیه‌های شهریوری حواشی الدوله

خطر ورود تماشاگرنما به سالن‌های تئاتر با موبایل‌های ویروسی!
  نخستین حاشیه‌های شهریوری حواشی الدوله

  خطر ورود تماشاگرنما به سالن‌های تئاتر با موبایل‌های ویروسی!

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: خطر ورود تماشاگرنما به سالن‌های تئاتر با موبایل‌های ویروسی، درگذشت یک تئاتری و آماده نبودن سنگ قبر بعد از حدود شش ماه و پندگرفتن از باز شدن یک زخم کهنه، عناوین نخستین مطالب ارسالی حواشی‌ الدوله در آخرین ماه تابستان 96 است.

  |

  گفت وگو با ایرج راد بازیگر نمایش بنگاه تئاترال 

نمایش‌های آئینی سنتی را دوست دارم زیرا ریشه در فرهنگ خودمان دارد
  گفت وگو با ایرج راد بازیگر نمایش "بنگاه تئاترال "

  نمایش‌های آئینی سنتی را دوست دارم زیرا ریشه در فرهنگ خودمان دارد

  ایران تئاتر:نمایش های سنتی و اصیل ایرانی همواره مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار دارند. نمایش "بنگاه تئاترال "که بعد از چهار دهه با کارگردانی هادی مرزبان مجدد به روی صحنه رفته است. با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده است . در نمایش بنگاه تئاترال ایرج راد با بازی در نقش پهلوان ...

  |

  نظرات کاربران