در حال بارگذاری ...
 • امروز یکشنبه 4 تیر

  کارگاه "کاربرد تکنولوژی در تئاتر مدرن، با تمرکز بر اجرای شنیدن"

  کانون نمایش و انجمن علمی ادبیات نمایشی دانشگاه هنر کارگاه کاربرد تکنولوژی در تئاتر مدرن، با تمرکز بر اجرای شنیدن را برگزار می کند.

  به گزارش ایران تئاتر کانون نمایش و انجمن علمی ادبیات نمایشی دانشگاه هنر، کارگاه "کاربرد تکنولوژی در تئاتر مدرن، با تمرکز بر اجرای شنیدن" را یکشنبه 4 تیر با حضور امیررضا کوهستانی برگزار می کند.

  این کانون پیش از این اولین نشست از سلسله نشست های فلسفه هنر با عنوان "هنر، آزادی و اخلاق" را با حضور مصطفی ملکیان ، "فلسفه اجراگری" با حضور نرگس هاشم پور و جلسه نقد و بررسی نمایش "بی پدر" را با حضور سید محمد مساوات در خرداد ماه برگزار کرده بود.

  نمایش "شنیدن" که این روزها با بازی الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش ساعت 21 در تئاتر مستقل در حال اجراست، پیش از این در کشورهایی مانند فرانسه، آلمان و ایتالیا به روی صحنه رفته بود.

  امیررضا کوهستانی همزمان نمایش "در میان ابرها" را با بازی محمدحسن معجونی، باران کوثری و شیوا فلاحی با موضوع مهاجرت در تئاتر مستقل ساعت 19 به روی صحنه دارد.

  قصه های درگوشی، سالگشتگی، دیوار چهارم و رقص روی لیوان ها از دیگر آثار امیررضا کوهستانی، تحصیل کرده دانشگاه منچستر انگلستان در رشته مطالعات تئاتری است.

  این کارگاه یکشنبه 4 تیر در پلاتو 2 دپارتمان تئاتر پردیس باغ ملی دانشگاه هنر، ساعت 16 تا 18 برگزار و ورود برای عموم آزاد است.

   

   

   
  مطالب مرتبط

  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد
  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

  گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد

  ایران تئاتر: از اول تیرماه تا 31 شهریورماه 1396 در تهران 160 نمایشنامه توسط کارگردان های تئاتر روی صحنه رفت که در این میان، 11 نویسنده بیش از یک اثر بر صحنه داشتند.

  |

  نظرات کاربران