در حال بارگذاری ...
 • یک هفته دیگر باقی مانده است

  «همشهری» به روزهای پایانی خود رسید

  نمایش کمدی اجتماعی «همشهری» به نویسندگی و کارگردانی مازیار ملکی تا بیستم تیر میزبان مخاطبان است.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «همشهری» به نویسندگی و کارگردانی مازیار ملکی به روزهای پایانی اجرا نزدیک شده و روز سه شنبه 20 تیر ماه آخرین اجرای این نمایش خواهد بود..

  همشهری که در طول دوره اجرا با استقبال خوب مخاطبان و رضایت منتقدان و هنرمندان همراه بوده است به داستان زندگی مرد جوانی به نام فرشاد اشاره می کند ، فرشاد از پیدا کردن شغلی مناسب ناامید شده و بحران اقتصادی تا حدی بر او مسلط گشته که او را ناچار می‌کند حتی به رابطه‌ای عاشقانه که روزی رؤیاهای زیبایی برایش می‌دید پایان دهد، اما در نقطه‌ی پایان کیمیا نامزد او راهی نرفته را پیش پای فرشاد می‌گذارد، از او می‌خواهد یک آگهی به‌خصوص در روزنامه همشهری منتشر کند .

  این نمایش ۷۵ دقیقه‌ای با بازی سید پویا بیکی به روی صجنه می رود و بازیگرانی همچون؛ فرانک کلانتر، حمید نقره دوست، مسعود رهنما، علی فرجام فر، علی‌رضا کربلایی، سعیده آجرلی، فریده سپاه منصور، بهنام شرفی و وحید نفر با حضور صوتی خود به کارگردان یاری می‌رسانند.

  همچنین از دیگر عوامل نمایش می‌توان به مسعود جورسرا( دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، مهلا معصومی نژاد ( منشی صحنه) ، آلما گشتاسپ  (طراح لباس) ، نسیم بیک زاده (طراح گریم )، علی‌اکبری (طراح پوستر و بروشور) ، مصطفی سالم (سرپرست دکور و ساخت آکساسوار )، گروه هنری سینه‌راما  (ساخت تیزر) اشاره کرد.

  این نمایش از 29 خرداد آغاز شده و تا 20 تیر در سالن کوچک مولوی ادامه خواهد داشت.

  علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کرده و یا به‌صورت حضوری خریداری کنند.
  مطالب مرتبط

  نقدی برنمایش همشهری به کارگردانی مازیار ملکی

مهارت سختی با عنوان خنداندن مردم
  نقدی برنمایش همشهری به کارگردانی مازیار ملکی

  مهارت سختی با عنوان خنداندن مردم

  ایران تئاتر – بهنام حبیبی: پسر جوانی که در رابطه‌ی عشقی با دختری است، برای رسیدن به عشقش و ازدواج با او به پیشنهاد دختر پاسخ مثبت می‌دهد و در اجرای این پیشنهاد با مشکلات عجیبی روبرو می‌شود.

  |

  نگاهی به نمایش «همشهری» به کارگردانی مازیار ملکی

لطفا منتظر تماس اپراتور بمانید
  نگاهی به نمایش «همشهری» به کارگردانی مازیار ملکی

  لطفا منتظر تماس اپراتور بمانید

  ایران تئاتر- مسعود موسوی: نمایش «همشهری» هرچند در لحظاتی زمینه خنده و شادی تماشاگران را موجب می‌شود، اما در پایان چیزی جز واقعیت تلخ و تراژیک جامعه موردنظر نویسنده را در ذهن‌ها متبادر نمی‌کند، جامعه‌ای که خنده را به‌عنوان یکی از نعمت‌های خداوندی از یاد برده است

  |

  نگاهی به نمایش «همشهری» به نویسندگی و کارگردانی مازیار ملکی

گوش کن، بشنو، اینجا فقط من حرف می‌زنم
  نگاهی به نمایش «همشهری» به نویسندگی و کارگردانی مازیار ملکی

  گوش کن، بشنو، اینجا فقط من حرف می‌زنم

  ایران تئاتر،کیارش وفایی: نمایش «همشهری» برگرفته از خرده روایت‌هایی است که ساختار وسیع اجتماعی طراحی شده در این روزگار را نشانه رفته است که بسیاری از جوانان با آن ارتباط دارند و نقد اجتماعی از مهمترین وطایف هنر نمایش است که مازیار ملکی با دیدگاه خودش به آن اشاره دارد.

  |

  نظرات کاربران