در حال بارگذاری ...
 • با حضور رضا آشفته و بهزاد صدیقی در فرهنگسرای ارسباران

  نمایش «پالت» در دومین نشست نقد صحنه بررسی می شود

  دومین نشست نقد صحنه با حضور محمد حاتمی، سوسن پرور ، حسام هوشیانی ، روزبه حسینی، رضا آشفته و بهزاد صدیقی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

  به گزارش ایران تئاتر در دومین نشست نقد صحنه، نمایش پالت نوشته، طراحی و کارگردانی محمد حاتمی در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران نقد و‌بررسی می شود.
  در این نشست نقد صحنه که ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ تیر ماه جاری در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود، رضا آشفته (منتقد تئاتر) با حضور بهزاد صدیقی( دبیر  نشست نقد صحنه، نمایش نامه نویس و مدرس تئاتر) به بررسی این اثر می نشیند و سپس محمد حاتمی (کارگردان نویسنده و طراح این نمایش)، سوسن پرور (بازیگر)، روزبه حسینی (دراماتورژ این نمایش)، حسام هوشیانی (آهنگساز این اثر ) با مخاطبان خود گفت و‌گو خواهند پرداخت.
  نمایش پالت همه روزه تا پایان تیر ماه جاری در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ی ایران شهر اجرا می شود.
  یادآور می شود سلسله نشست های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران با همکاری موسسه  افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش های به روی صحنه رفته، در هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
  علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

   
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با محمد نادری بازیگر نمایش پالت

خودم را استند آپ کمدین نمی دانم
  گفت وگو با محمد نادری بازیگر نمایش پالت

  خودم را استند آپ کمدین نمی دانم

  ایران تئاتر:محمد نادری بازیگر باتجربه ای است و با اتکا به همین توانایی هایش در نمایش پالت در قالب چند شخصیت متفاوت بازی های موثری ارائه می کند . وی فارغ التحصیل رشته نمایش با گرایش کارگردانی ازدانشگاه سوره تهران وفارغ التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتردردانشگاه تربیت ...

  |

  نظرات کاربران