در حال بارگذاری ...
 • به دلیل استقبال گسترده تماشاگران

  اجراهای نمایش «جادوی عروسک» تا 27 تیرماه تمدید شد

  اجرای نمایش سیاه‌بازی «جادوی عروسک» به کارگردانی امیرمحمد انصافی،که با استقبال خوب تماشاگران، منتقدان و هنرمندان روبه‌رو شده بود، تا روز ۲۷ تیرماه تمدید شد.

  به گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش سیاه‌بازی «جادوی عروسک» به نویسندگی و کارگردانی امیرمحمد انصافی، به دلیل استقبال گرم مخاطبان و منتقدان، تا روز 27 تیرماه در تالار هنر به اجراهای خود ادامه خواهد داد.

  در این نمایش، امیرحسین انصافی، آرین ناصری‌مهر، شیرین کاشفی، فهیمه باروتچی، فرشته اعظمی، محسن‌قصری و ابوالفضل عشرب ایفای نقش می‌کنند.

  دیگر عوامل نمایش عبارتند از: رامین عبداللهی(نوازنده کمانچه)، ناهید دنیادیده (تار)، پیام رضایی(تنبک)، نسیم توکلی(دستیار کارگردان و منشی صحنه)، ساسان فرهادپور(طراح صحنه و ساخت دکور)، فروغ یزدان (طراح لباس)، علی قسمتی و مائده محسنی(اجرای دکور)، زهرا مریدی(طراح عروسک)، زهره قاسمی، سارا دبیری(ساخت عروسک)، رامین بهادری(طراح پوستر و بروشور)، حمیدرضا گودرزی، احسان سامانی‌منش (مدیران صحنه)، اختر تاجیک (عکاس)، احمدرضا حجارزاده (مشاور امور رسانه).

  گفتنی است تاکنون هنرمندان بسیاری نظیر استاد داود فتحعلی‌بیگی، استاد داود کیانیان، استاد فریبا دلیری، استاد جواد انصافی، مجید قناد، مهرداد نظری، طوفان مهردادیان، سیاوش چراغی‌پور، صادق توکلی، امیر مشهدی‌عباس، آرش شریف‌زاده، مهدی صفارنژاد، مهدی فرشیدی‌سپهر، منوچهر اکبرلو و مریم کاظمی به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

  نمایش سیاه‌بازی «جادوی عروسک»، پیش از این برنده تندیس و دیپلم افتخار بهترین نمایشنامه کودک و نوجوان، تندیس بهترین بازیگران زن، تندیس بهترین بازیگری مرد، تندیس بهترین موسیقی نمایش، تقدیر بهترین کارگردانی نمایش، تقدیر بهترین بازیگری مرد، تقدیر بهترین طراحی صحنه و دکور و برنده جایزه ویژه در پنجمین جشنواره تئاتر شهر بوده است.

  علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند تا روز 27 تیرماه هر روز جز شنبه‌ها، ساعت19:30 به تالار هنر در میدان هفتم تیر، خیابان مفتح جنوبی، جنب مجتمع شیرودی، خیابان ورزنده مراجعه بکنند.
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگو با نسیم یاقوتی به بهانه اجرای نمایش «صندوق ما راز داره»

عده‌ای می‌خواهند تئاتر اصیل ما از بین برود!
  گفت‌وگو با نسیم یاقوتی به بهانه اجرای نمایش «صندوق ما راز داره»

  عده‌ای می‌خواهند تئاتر اصیل ما از بین برود!

  ایران تئاتر:نمایش‌های ایرانی و آیینی گرچه ریشه و قدمتی دیرینه در تاریخ هنر ایران دارند اما سال‌هاست که مهجورند و متولیان فرهنگی و هنری نسبت به سرنوشت آن بی‌توجه‌اند. با این حال، جای خوشحالی است که هنوز میان نسل جوان، افرادی دیده می‌شوند که با دل‌سوزی و عشق و علاقه پا به این ...

  |

  گفت‌وگو با شیرین کاشفی،کارگردان نمایش «بزک زنگوله‌پا»

متاسفانه بچه‌های امروز، عاشق ابرقهرمان‌های خارجی‌اند
  گفت‌وگو با شیرین کاشفی،کارگردان نمایش «بزک زنگوله‌پا»

  متاسفانه بچه‌های امروز، عاشق ابرقهرمان‌های خارجی‌اند

  ایران تئاتر: تالار هنر به عنوان تنها سالن حرفه‌یی و تخصصی تئاتر کودک و نوجوان، حدود یک ماه است میزبان نمایش نمایش موزیکالی به نام «بزک زنگوله‌پا» شده که بر اساس قصه عامیانه «شنگول، منگول و حبه انگور» با روایتی متفاوت و به نظم و نثر با قلم شیوای زنده‌یاد محمود بهادری، فیلمساز ...

  |

  نظرات کاربران