در حال بارگذاری ...
 • در قالب جشنواره تئاتر سوره

  «هفت بچه یهودی» در اصفهان به روی صحنه می‌روند

  نمایش «هفت بچه یهودی» شنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۶ در پلاتو تالار هنر اصفهان اجرای عمومی خواهد داشت.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «هفت بچه یهودی» محصول کارگاه بازیگری اولین تجربه حوزه هنری قم شنبه 24 تیرماه 1396 از ساعت 18 در پلاتو تالار هنر اصفهان اجرای عمومی خواهد داشت. این اجرا در قالب جشنواره منطقه‌ای تئاتر «سوره» که به همت حوزه هنری برگزار می‌شود، به روی صحنه می‌رود. در این مرحله از جشنواره تئاتر سوره 9 نمایش از استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، قم، مرکزی، هرمزگان، مازندران، یزد واصفهان از 24 تا 26 تیرماه در اصفهان در قالب جشنواره‌ی منطقه‌ی دو از بیست و پنجمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر «سوره» به صحنه می‌روند. منتخبین جشنواره‌های مناطق  سه‌گانه تئاتر «سوره» در بیست و پنجمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر «سوره» که از 15 تا 20 مردادماه در تهران برگزار می‌شود، به رقابت می‌پردازند.
  نمایش «هفت بچه یهودی» صبح چهارشنبه 21 تیرماه 1396 و در آستانه حضور در این رقابت، در اجرایی خصوصی در سالن سوره حوزه هنری قم برای هنرمندان و هنرجویان تئاتر به روی صحنه رفت. نمایشنامه این اثر را «کریل چرچیل» در زمستان سال 2009 میلادی هم‌زمان با یکی از حمله‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی به شهر غزه و کشتار غیر نظامیان و کودکان فلسطینی نوشت و آماده اجرا در رویال کرت لندن نمود. نمایشنامه‌ی «هفت بچه یهودی» توسط محمد رضا آزاد مدرس تئاتر ترجمه و در اختیار هنرجویان کارگاه اولین تجربه قرار گرفته‌است.

   
  مطالب مرتبط

  در آیین پایانی جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره در اصفهان عنوان شد

کوروش زارعی: ما باید مکارم اخلاق را به‌وسیله تئاتر گسترش دهیم
  در آیین پایانی جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره در اصفهان عنوان شد

  کوروش زارعی: ما باید مکارم اخلاق را به‌وسیله تئاتر گسترش دهیم

  کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در آیین پایانی جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره که دومین منطقه آن به میزبانی اصفهان برگزار شد گفت: ما باید مکارم اخلاق را به‌وسیله تئاتر گسترش دهیم.

  |

  نظرات کاربران