در حال بارگذاری ...
 • هادی مرزبان درباره «مفیستو» گفت:

  ریتم «مفیستو»، مهم‌ترین عامل همراهی تماشاگر با این نمایش است

  هادی مرزبان با اشاره به حفظ ریتم اجرا به‌عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر تسلط کارگردان بر اجرا و مهم‌ترین عامل همراهی تماشاگر با «مفیستو» است.

   به گزارش ایران تئاتر هادی مرزبان که مهمان ویژه در اجرای هنرمندان نمایش «مفیستو» بود، درباره این اثر نمایشی گفت: با آگاهی از دیدن یک نمایش سه‌ساعته وارد سالن مولوی شدم و تصور می‌کردم زمان طولانی اثر، باعث قطع ارتباط مخاطب با آن شود، اما خوشبختانه «مفیستو» از ریتم بسیار خوبی برخوردار بود و نگرانی‌ام از این بابت را برطرف کرد.
  وی با اشاره به حفظ ریتم اجرا به‌عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر، تسلط کارگردان بر اجرا است و نشان می‌دهد که مسعود دلخواه، اشراف خوبی بر کار خود دارد.
  مرزبان که تحت تاثیر بازی خوب بازیگران مفیستو قرارگرفته بود: بازیگران این نمایش را فارغ‌التحصیلان جوان تئاتر تشکیل می‌دهند و من شاهد ارائه بازی‌های فوق‌العاده توسط آنان بودم و تماشای این بازی‌های درخشان را به دوستان و همکاران خود توصیه می‌کنم.
  این کارگردان پیشکسوت افزود: به اعتقاد من حمایت دکتر دلخواه و مجموعه تئاتر مولوی از دانشجویان و جوانان فارغ‌التحصیل تئاتر، اقدامی فوق‌العاده و قابل‌تقدیر است و امیدوارم این مسیر با یاری خداوند و بدون خستگی ادامه یابد و با اتکا بر نیروی جوان و مستعد به هدف خود برسد.
  گفتنی است؛ نمایش «مفیستو»، نوشته آرین منوشکین با ترجمه ناصر حسینی‌مهر، اثری به کارگردانی مسعود دلخواه است که ساعت 19 هر شب در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود. علاقه مندان به تهیه بلیت این نمایش می توانند با مراجعه به سایت تیوال نسبت به خرید اینترنتی اقدام کنند. همچنین این نمایش همه روزه با تخفیف دانشجویی به صورت حضوری میزبان دانشجویان است.

   
  مطالب مرتبط

  مسعود دلخواه بازیگر نمایش بوی خواب در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد

انسان همیشه به دنبال پیدا کردن آرامش است
  مسعود دلخواه بازیگر نمایش بوی خواب در گفت و گو با ایران تئاتر عنوان کرد

  انسان همیشه به دنبال پیدا کردن آرامش است

  ایران تئاتر: بعد از خاتمه جنگ جهانی اول یک سری از نویسندگان نظیر ولفکانگ بورشرت وکارل مایر و یا هنرمندانی نظیر رابرت وینه باعث خلق سبک اکسسپرسیونیستی شده اند که فضای سیاهی داشت و تنهایی ، تردید و وحشت انسان معاصر خسته و زخمی از جنگ را نشان می دهد.

  |

  نظرات کاربران