در حال بارگذاری ...
 • ارمغان بهداروند در همایش «چشم‌انداز تئاتر استان‌ها» اعلام کرد

  حمایت انجمن هنرهای نمایشی ایران از فعالیت های پژوهشی تئاتر

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از آمادگی این انجمن برای حمایت مالی از فعالیت های پژوهشی تئاتر در استان‌ها خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در آخرین نشست همایش دو روزه «چشم‌انداز تئاتر استان‌ها» که روز گذشته در هتل باباظاهر تهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت حوزه نشر و فعالیت‌های پژوهشی تئاتر در استان‌ها گفت: بیشتر صحبتها و حرفهایی که در این همایش مطرح شد درباره مسائل مالی و پولی بود و من امیدوارم در جلسات آینده‌مان بتوانیم درباره برخی حوزه‌های تخصصی تئاتر و امکاناتی که در مجموعه مشترک اداره و انجمن وجود دارد و کمتر در حوزه استانی پیرامون آنها صحبت شده حرف بزنیم.

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در ادامه افزود: در حوزه پژوهش و انتشارات کمتر از استان‌ها سراغ ما می‌آیند و امیدوارم از این به بعد این موضوع را بیش از پیش مدنظر قرار بدهند؛ چراکه مجموعه انتشارات امکاناتی است که به سهولت می‌تواند در اختیار استان‌ها باشد و در جهت تعالی تئاتر استان‌ها از آن استفاده کرد.

  بهداروند با بیان اینکه در یک سال‌ونیم گذشته هر استانی که در آن تاریخچه تئاتر استان و کتب پژوهشی تئاتر کار شده، مورد حمایت قرار گرفته‌اند از آمادگی انجمن هنرهای نمایشی برای حمایت مالی از کارهای پژوهشی تئاتر در استان‌ها خبر داد.

  او همچنین خطاب به مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: استدعا می‌کنم اگر توان و اعتمادی در این مجموعه انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها می‌بینید حداقل در بحث جشنواره‌های استانی به شکل جدی‌تری از اعضای هیات رئیسه و به خصوص رئیس هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها به عنوان دبیر یا دبیر اجرایی استفاده کنید و تخصصی کردن موضوع مدنظر باشد. اگر دبیر جشنواره‌ای رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان باشد ما به شکل ویژه از آن حمایت کرده و به صورت پررنگ‌تری در آن رویداد حضور خواهیم داشت. البته مشروط به این است که دوستان ما تمام توانشان خود را در بهتر برگزار کردن جشنواره به کار بگیرند.
  مطالب مرتبط

  در دیدار معاون امور هنری و مدیرکل هنرهای نمایشی با محمدعلی کشاورز

سالنامه تئاتر سال 1397 و پوستر روز ملی هنرهای نمایشی رونمایی شد
  در دیدار معاون امور هنری و مدیرکل هنرهای نمایشی با محمدعلی کشاورز

  سالنامه تئاتر سال 1397 و پوستر روز ملی هنرهای نمایشی رونمایی شد

  معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیرکل هنرهای نمایشی با محمدعلی کشاورز هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

  |

  یک دعوت تئاتری از دکتر حسن روحانی

برسد به دست رییس جمهور
  یک دعوت تئاتری از دکتر حسن روحانی

  برسد به دست رییس جمهور

  ایران تئاتر- ارمغان بهداروند:سزاوار است اگر جشن جایزه کتاب سال به غنیمت حضور رییس جمهور برگزار شود و کتاب چنان ارجمند است که توانمندترین دست اجرایی، به پاسداشت آفرینندگانش نقشی داشته باشد. به این سزاواری و به آن غنیمت، خوشحالیم و شکرگزار که در قیل و قال این روزگار، خود مرهمی ...

  |

  نظرات کاربران