در حال بارگذاری ...
 • ارمغان بهداروند در همایش «چشم‌انداز تئاتر استان‌ها» اعلام کرد

  حمایت انجمن هنرهای نمایشی ایران از فعالیت های پژوهشی تئاتر

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از آمادگی این انجمن برای حمایت مالی از فعالیت های پژوهشی تئاتر در استان‌ها خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر ارمغان بهداروند مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در آخرین نشست همایش دو روزه «چشم‌انداز تئاتر استان‌ها» که روز گذشته در هتل باباظاهر تهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت حوزه نشر و فعالیت‌های پژوهشی تئاتر در استان‌ها گفت: بیشتر صحبتها و حرفهایی که در این همایش مطرح شد درباره مسائل مالی و پولی بود و من امیدوارم در جلسات آینده‌مان بتوانیم درباره برخی حوزه‌های تخصصی تئاتر و امکاناتی که در مجموعه مشترک اداره و انجمن وجود دارد و کمتر در حوزه استانی پیرامون آنها صحبت شده حرف بزنیم.

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در ادامه افزود: در حوزه پژوهش و انتشارات کمتر از استان‌ها سراغ ما می‌آیند و امیدوارم از این به بعد این موضوع را بیش از پیش مدنظر قرار بدهند؛ چراکه مجموعه انتشارات امکاناتی است که به سهولت می‌تواند در اختیار استان‌ها باشد و در جهت تعالی تئاتر استان‌ها از آن استفاده کرد.

  بهداروند با بیان اینکه در یک سال‌ونیم گذشته هر استانی که در آن تاریخچه تئاتر استان و کتب پژوهشی تئاتر کار شده، مورد حمایت قرار گرفته‌اند از آمادگی انجمن هنرهای نمایشی برای حمایت مالی از کارهای پژوهشی تئاتر در استان‌ها خبر داد.

  او همچنین خطاب به مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: استدعا می‌کنم اگر توان و اعتمادی در این مجموعه انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها می‌بینید حداقل در بحث جشنواره‌های استانی به شکل جدی‌تری از اعضای هیات رئیسه و به خصوص رئیس هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها به عنوان دبیر یا دبیر اجرایی استفاده کنید و تخصصی کردن موضوع مدنظر باشد. اگر دبیر جشنواره‌ای رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان باشد ما به شکل ویژه از آن حمایت کرده و به صورت پررنگ‌تری در آن رویداد حضور خواهیم داشت. البته مشروط به این است که دوستان ما تمام توانشان خود را در بهتر برگزار کردن جشنواره به کار بگیرند.
  مطالب مرتبط

   پیام تبریک مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران برای دریافت مدال نوشین سردبیر ایران تئاتر

اصحاب رسانه؛ آیینه ای که امیدها و آرزوها را تجسم می‌بخشند
   پیام تبریک مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران برای دریافت مدال نوشین سردبیر ایران تئاتر

  اصحاب رسانه؛ آیینه ای که امیدها و آرزوها را تجسم می‌بخشند

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، انتخاب سردبیر ایران تئاتر را بعنوان عضو فعال انجمن و خبرنگار سال جشن انجمن منتقدان خانه تئاتر تبریک گفت. 

  |

  در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در یاسوج مطرح شد

آرمان تئاتر صلح، صلاح و آرامش جامعه است
  در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در یاسوج مطرح شد

  آرمان تئاتر صلح، صلاح و آرامش جامعه است

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی آئین‌های نمایشی در یاسوج گفت: «بهترین برنامه‌ای که می‌تواند به‌درستی خود را نشان دهد، آئین‌های نمایشی در کشور است.»

  |

  نظرات کاربران