در حال بارگذاری ...
 • با اجرای نمایش کمدی «شرایط تسلیم من»

  مایکل مور در برادوی سیاست‌های ترامپ را به چالش می‌کشد

  مایکل مور کارگردان شناخته شده و مطرح آمریکایی در نمایشی با عنوان «داستان مهاجرت من» در برادوی، قانون مهاجرتی دونالد ترامپ را به چالش می‌کشد.

  به گزارش ایران تئاتر مایکل مور کارگردان شناخته شده و معترض آمریکایی و خالق مستند «فارنهایت 9/11» در تازه‌ترین پروژه کاری خود از روز 10 آگوست 2017 (19 مردادماه) نمایش طنز انتقادی با عنوان

  «شرایط تسلیم من» را سالن بلاسکو تیاتر در برادوی روی صحنه می‌برد.

  مایکل مور درباره این نمایش که خود تنها بازیگر آن است به مدت 90 دقیقه و از زبان یک مهاجر عصبانی که با قایق در حال پارو زدن است تا پیش از آغاز اجرایی شدن قانون جدید مهاجرتی ترامپ وارد آمریکا شود، با زبانی طنز و انتقادی همچون سایر آثارش سیاست‌های دولت آمریکا را به چالش می‌کشد.

  در این نمایش دیوید راکول بعنوان طراح صحنه، کوین آدامز بعنوان طراح نور، جف مشی بعنوان طراح لباس و برایان رونان به عنوان مسئول صدا و افکت با مایکل مور همکاری می‌کنند.

  این در حالی است که چندی پیش سایت ورایتی در خبری اعلام کرد که برادران واین‌اشتاین (باب و هاروی) تمام مجوزهای جهانی لازم برای تهیه فیلم جدید مایکل مور را درباره ترامپ فراهم کرده‌اند. پی از آن نیز مایکل مور با تایید این خبر در در صفحه فیسبوک خود نوشت: «بله، فیلمی خواهم ساخت تا ما را از این هرج و مرج خارج کند.»

   مایکل مور درباره ترامپ گفته: «هر اتهامی به ترامپ وارد آید، بی‌نتیجه است. او در برابر هرگونه افشاگری مقاومت می‌کند. با هیچ مدرکی و هیچ واقعیتی نمی‌توان بر او پیروز شد.»
  مطالب مرتبط

  آغاز موفقیت آمیز نمایش «مرد یخین می آید» در برادوی

استقبال دوستداران تئاتر از بازی دنزل واشنگتن در نمایشی از یوجیل اونیل
  آغاز موفقیت آمیز نمایش «مرد یخین می آید» در برادوی

  استقبال دوستداران تئاتر از بازی دنزل واشنگتن در نمایشی از یوجیل اونیل

  نقش‌آفرینی دنزل واشنگتن بازیگر شناخته‌شده و مطرح آمریکایی در نمایش «مرد یخین می‌آید» نوشته یوجیل اونیل در برادوی با استقبال قابل توجه دوستداران تئاتر روبرو شد.

  |

  نظرات کاربران