در حال بارگذاری ...
 • با حضور تماشاگران نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه»

  رکورد حضور تماشاگر سالن استاد سمندریان شکسته شد

  نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» شب گذشته با حضور ۳۵۳ تماشاگر در سالن سمندریان تماشاخانه ایران‌شهر حدنصاب جدیدی برای حضور تماشاگران در این سالن به ثبت رساند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه»، شب گذشته با میزبانی ۳۵۳ تماشاگر حدنصاب جدیدی درفروش سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایران‌شهر به ثبت رساند.
  این نمایش که با نویسندگی مشترک محمد چرمشیر و بهمن عباسپور و کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از یکم مرداد اجراهای خود را در سالن سمندریان تماشاخانه ایران‌شهر آغاز نموده و نگاهی به معضلات اجتماعی زنان به‌ویژه وضعیت زنان کارتن‌خواب دارد، از حضور بازیگرانی همچون؛ سیما تیرانداز، پانته‌آ بهرام، مینا دریس و لادن مستوفی بهره می‌برد. همچنین از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به هانیه جوادی منش (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، قربان نجفی (مشاور کارگردان)، بهمن عباسپور و علی پالیزدار (تهیه‌کنندگان)، محمد قدس (مجری طرح و مدیر تولید)، ندا نصر (طراح لباس)، فریدون محرابی (طراح صحنه و نور)، سمانه گلکار (موسیقی)، احسان رافتی و آرزو آزادپور (عکاسان)، مهدی گودرزی (فیلم بردار)، محمدصادق زرجویان (طراح گرافیک)، صادق داوری فر (طراح صدا)، فضل ا...تاری (ساخت تیزر)، آرزو آزاد پور (مدیر بین‌الملل)، امیر پارسائیان مهر (مدیر ارتباطات و روابط عمومی)، میثم تحریری و شمیس پورشاه رضایی (همکاران روابط عمومی)، گروه جارچی، گروه پژواک و گروه تئاتر مارکت (تبلیغات مجازی) اشاره کرد.
  «یک دقیقه و سیزده ثانیه» هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر میزبان مخاطبان خواهد بود.
  علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به تیوال مراجعه فرمایند.
  مطالب مرتبط

  کوروش زارعی خبرداد

شرح چگونگی «همدلی تئاتری‌ها» در مناطق سیل‌زده خوزستان
  کوروش زارعی خبرداد

  شرح چگونگی «همدلی تئاتری‌ها» در مناطق سیل‌زده خوزستان

  کوروش زارعی، مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، با حضور در مناطق سیل‌زده استان خوزستان گفت: هنرمندان تئاتر سراسر کشور به همراه مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برای همدلی با مردم مناطق سیل‌زده دست به کار شده‌ و حرکتی جمعی را آغاز کرده‌اند.

  |

  شورای عالی راهبردی تئاتر

  شورای عالی راهبردی تئاتر نقش مشورتی برای مدیرکل دارد. شورای عالی تئاتر مسائل و مشکلات تئاتر را تحلیل و بررسی می کند سپس نتایج آن را در اختیار مدیرکل قرار می دهد تا با این روش تصمیم گیری در تئاتر شکل فردی نداشته باشد.

  |

  یادداشتی به بهانه اجرای نامبرده

هیجان برای شما ضرر دارد آقای کارگردان
  یادداشتی به بهانه اجرای نامبرده

  هیجان برای شما ضرر دارد آقای کارگردان

  ایران تئاتر- احمد عظیمی: به نظر می رسد دشتی در این اثر چنان متاثر از اتفاقاتی است که بر او گذشته که از یک سو سعی کرده تماما خود را از ماجرایی که روایت می کند جدا کند و رویکردی احساسی نداشته باشد و از  سوی دیگر تاثیر عمیق این مسئله بر او باعث شده است تا  منطقی با ایده ها و حرفهایی ...

  |

  نظرات کاربران