در حال بارگذاری ...
 • همراه با انتشار شرح خدمات از سوی صندوق اعتباری هنر تاکید شد

  15 مرداد ماه آخرین مهلت اعضا خانه تئاتر برای ثبت نام بیمه تکمیلی

  ثبت نام بیمه تکمیلی برای هنرمندان تئاتر تا ۱۵ مرداد ماه جاری تمدید شد.

  به گزارش ایران تئاتر براساس اعلام صندوق اعتبار هنر هنرمندان تئاتر عضو خانه تئاتر که عضو صندوق اعتباری هنر نیز هستند؛ برای ثبت نام بیمه تکمیلی که از روز شنبه 24 تیرماه آغاز شده بود، تا 15مردادماه جاری می توانند به خانه تئاتر مراجعه نمایند.

  بر اساس این خبر، عضویت در صندوق اعتباری هنر و داشتن عابر بانک با رمز دوم و حساب شبا الزامی است. همچین خدمات در سه سطح با مبالغ 60 ، 120 و 360 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

  نام نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کشور در راستای ارتقای سطح سلامت و رفاه خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر تکمیل زنجیره خدمات بیمه‌ای ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران، توسط صندوق اعتباری هنر ارائه می‌شود.

  لازم به ذکر ست، باتوجه به انعقاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر با شرکت سهامی بیمه رازی،هنرمندان تئاتر می‌توانند تا 15 مردادماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی اقدام نمایند.

  براین اساس در تنظیم قرارداد با شرکت بیمه تلاش شده است با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته از جامعه هدف، تعهدات درمانی در مقایسه با سالیان گذشته به نسبت قابل توجهی ارتقاء یابد. شرح این خدمات را می توانید با دریافت فایل پی دی اف از بخش فایل های ضمیمه زیر بخوانید
  مطالب مرتبط

  در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تکمیلی

آخرین‌مهلت برای دریافت هزینه‌های درمانی سال قبل اعلام شد
  در اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره بیمه تکمیلی

  آخرین‌مهلت برای دریافت هزینه‌های درمانی سال قبل اعلام شد

  صندوق اعتباری هنر اعلام کرد اعضای صندوق که تحت پوشش بیمه تکمیلی سال قبل (31/3/95 الی 31/3/96) بوده‌اند فقط تا چهارشنبه 19/7/96 فرصت دارند تا پیگیر عدم پرداخت هزینه‌های خود باشند.

  |

  نظرات کاربران