در حال بارگذاری ...
 • نازنین قنبری از انتشار چاپ دوم اولین کتاب خود خبر داد

  «رویاهایت را می‌بوسم»؛ روایتی بین گذشته و حال

  اولین کتاب نازنین قنبری، نویسنده و روزنامه نگار مطبوعات و دستیار و مشاور رسانه ای نمایش هایی همچون «آب مرا قصه کرد»و «نجواهای شبانه»، در آستانه چاپ دوم قرار گرفت.

  به گزارش ایران تئاتر، نازنین قنبری نویسنده و روزنامه‌نگار مطبوعات که از سال 1383 با نشریه‌های معتبر و همچنین در نمایش‌های «آب مرا قصه کرد»، «نجواهای شبانه»، برنامه تلویزیونی «مجله تئاتر» و ... همکاری کرده است، مدتی است که اولین رمان خود را با نام «رویاهایت را می‌بوسم» وارد بازار کرده است.

  نازنین قنبری این کتاب را با برداشتى آزاد از دفتر خاطراتى واقعى نوشته و با حفظ وقایع و حس و حال آن داستانى عاشقانه و درعین‌حال وفادار به واقعیت خلق کرده است. او درباره انگیزه اصلی روی آوردن به نویسندگی و نوشتن این کتاب گفت: «نویسندگی از دوران جوانی یکی از بهترین دل‌مشغولی‌های من بوده است. من عاشق درس ادبیات و زنگ انشا بودم. آن‌قدر نوشتن را دوست داشتم که جای همه انشا می‌نوشتم. همین علاقه به نویسندگی باعث شد که چند داستان بنویسم و مجوز هم بگیرم ولی کتابی را چاپ نکردم. به همین دلیل به روزنامه‌نگاری روی آوردم ولی از نوشتن غافل نشدم. تا اینکه سال ٩٠ تصمیم به نوشتن این کتاب گرفتم.» قنبری با تأکید بر اینکه «رویاهایت را می‌بوسم» الزاما به خاطرات شخصی نویسنده اشاره‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: «کتاب سراسر خاطره گویی و الزاما خاطرات شخصی من نیست. روایت یک روز از زنی است که ذهن او بین گذشته و حال و واقعیت و رویا رفت و آمد می‌کند. «رویاهایت را می‌بوسم» مجموعه‌ای از دست‌نوشته‌ها و خاطراتی بوده که با چاشنی تخیل همراه شده است.

  او در بخش دیگری از صحبت‌هایش اذعان داشت: «تصمیم داشتم برای اولین تجربه نویسندگی، قصه‌ای عاشقانه بنویسم و این خاطرات بهانه خوبی شد تا روایت جدیدی را از عشق بنویسم. من قصد داشتم سرگذشتی عاشقانه را روایت کنم که قطعا زنان هم‌نسلم روزگاری آن را تجربه کردند.» او در پایان در  ارتباط با استقبال مردم از این کتاب گفت: «خوشبختانه کتاب‌فروش خوبی داشته و چاپ اول آن رو به اتمام است.»

   

   
  نظرات کاربران