در حال بارگذاری ...
 • با حضور لوریس چکناواریان:

  «آرسن» در تالار قشقایی آغاز شد

  «آرسن» با کارگردانی بهزاد صدیقی از روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ با حضور لوریس چکناواریان به روی صحنه رفت.‌

  به گزارش ایران تئاتر «آرسن» نوشته کارینه خودیکیان، ترجمه ی آندرانیک خچومیان با بازنویسی و‌ کارگردانی بهزاد صدیقی از روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ با حضور لوریس چکناواریان آهنگساز پیشکسوت و مطرح ایران و ‌ارمنستان و هنرمندانی هم چون اندرانیک خچومیان، دکتر عطاالله کوپال، یارتا یاران، سلما سلامتی و... در تالار قشقایی تئاتر شهر به روی صحنه رفت.‌
  در این اثر مائده طهماسبی، خاطره حاتمی و فرهاد آئیش (حضور تصویری) بازی می‌کنند.
  بر اساس این گزارش، «آرسن»، برشی کوتاه از داستان زندگی زن میان‌سالی به نام آنت و نوجوانی به نام آرسِن است که در یک روز روایت می‌شود.
  «آرسن» کاری از گروه تئاتر سپنتا از ۱۲ مردادماه تا ۷ شهریورماه ۹۶ هرشب ساعت ۲۰:۴۵ در تالار قشقایی مجموعه‌ی تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.
  گفتنی است پیش‌فروش بلیت این نمایش از روز یک‌شنبه هشتم مردادماه ۹۶ در سایت ایران کنسرت و‌ ایران نمایش آغازشده و علاقه‌مندان برای پیش‌خرید بلیت خود می‌توانند به سایت ایران کنسرت و ایران نمایش مراجعه کنند.
   عوامل و دست اندرکاران این تئاتر عبارتند از:
  نویسنده: کارینه خودیکیان، برگردان: آندرانیک خچومیان، بازنویس متن و کارگردان: بهزاد صدیقی، دراماتورژ: علی‌محمد رحیمی، مدیر تولید: مسعود توکلی (موسسه افرامانا)، طراح صحنه: عادل بزدوده، طراح گریم: ماریا حاجی‌ها، طراح لباس: پریدخت عابدین نژاد، طراح نور، روزبه حسینی، طراح صدا و آهنگساز: نیما عظیمی نژاد، طراح برنوشت و اعلان دیواری: آرش تنهایی، عکاس تصاویر اسلاید شو: بهنام صدیقی، تصویربردار نمایش ویدئویی: شهرام خانپور، تدوین نمایش ویدئویی: پدرام باباپور، دستیار‌ کارگردان و برنامه‌ریز: مونا گلپایگانی، مدیر اجرا و دستیار دوم کارگردان و مدیر هماهنگی: مهدی فناییان، منشی صحنه: زهرا دباغیان، مدیر روابط عمومی و تبلیغات مجازی: حسام رستمیان، مشاور رسانه‌ای و مدیر تبلیغات: بابک احمدی، ساخت تیزر: صادق زرجویان، مدیر صحنه: میثم زینی نژاد، دستیار طراح لباس: شوکا امیریاراحمدی و زهر غلامی، دستیار طراح صحنه: حمیدرضا بزدوده، ساخت دکور: علی پویا قاسمی، حمیدرضا بزدوده و علیرضا حسین پور.

   
  مطالب مرتبط

  گفت و گو با بهزاد صدیقی کارگردان نمایش آرسن:

این نمایش رنگ و بویی از زخم های کودکان خیابانی دارد
  گفت و گو با بهزاد صدیقی کارگردان نمایش آرسن:

  این نمایش رنگ و بویی از زخم های کودکان خیابانی دارد

  ایران تئاتر: این روزها تماشاخانه قشقایی میزبان نمایشی است که بیش از هر چیز رنگ و بوی کودک آزاری می دهد و زخم ها و رنج هایی را به تصویر می کشاند که در کشاکش زندگی بچه های خیابانی رخ می نمایانند.

  |

  پیشنهاد عطاء‌الله کوپال برای تماشای نمایش «آرسن»:

«آرسن» ساختاری معماگونه دارد
  پیشنهاد عطاء‌الله کوپال برای تماشای نمایش «آرسن»:

  «آرسن» ساختاری معماگونه دارد

  عطاءلله کوپال، مدرس و پژوهشگر تئاتر با انتشار دست نوشته‌ای برای سایت ایران تئاتر به معرفی کوتاهی از کارینه خودیکیان پرداخت و تماشای نمایش «آرسن» را به علا‌قه‌مندان پیشنهاد داد.

  |

  پنج‌شنبه ۱۲ مرداد در تالار قشقایی

«آرسن» با حضور مائده طهماسبی و فرهاد آئیش به صحنه می‌رود
  پنج‌شنبه ۱۲ مرداد در تالار قشقایی

  «آرسن» با حضور مائده طهماسبی و فرهاد آئیش به صحنه می‌رود

  «آرسن» نوشتهٔ کارینه خودیکیان، ترجمهٔ آندرانیک خچومیان با بازنویسی و کارگردانی بهزاد صدیقی از روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ در تالار قشقایی تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.‌

  |

  نظرات کاربران