در حال بارگذاری ...
 • برای بار دوم در مرکز تئاتر مولوی

  اجرای «مفیستو» مسعود دلخواه تمدید شد

  در پی استقبال از نمایش «مفیستو» اجرای این نمایش به کارگردانی مسعود دلخواه برای بار دوم و تا ۲۴ مرداد ماه تمدید شد.

  به گزارش ایران تئاتر امیرحسین حریری رئیس این مرکز طی گفتگویی اظهار داشت: بنا به استقبال چشمگیر مخاطبان و نیز درخواست بسیاری از دانشجویان و علاقمندان و نیز با توجه به اتمام بلیت‌های این نمایش در هفته جاری؛ اجرای «مفیستو» تا ۲۴ مرداد ماه تمدید می‌شود.
  حریری با اشاره به ویژگی‌های آموزشی و آکادمیک این نمایش گفت: البته با توجه به ظرفیت‌های این نمایش و شرایط تولید آن که به‌نوعی می‌تواند الگوی مناسبی برای تولید نمایش‌های اندیشه‌ورز و غیرتجاری محسوب شود؛ این نمایش قطعاً دوباره و در آینده‌ای نزدیک و مجدداً در تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت تا عزیزانی که به هر دلیل موفق به دیدن این نمایش نشده‌اند بتوانند از دیدن آن بهره‌مند شوند.
  رئیس مرکز تئاتر مولوی بابیان اینکه تولید نمایش‌های دانشگاه محور همانند «مفیستو» در دستور کار شورای هنری تالار مولوی است؛ عنوان داشت: استمرار این حرکت‌های علمی و آموزشی و هنری که بازدهی هدفمندی را به دنبال دارد؛ به‌تنهایی امکان‌پذیر نیست. بدون شک حمایت دامنه‌دار نهادهای فرهنگی ازجمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه فرهنگی وزارت علوم در تولید این دست از آثار فاخر دانشگاهی نقش عمده‌ای می‌تواند ایفا کند.
  حریری در پایان اظهار داشت: مفیستو نشان داد که تئاتر دانشگاهی ما در صورت برنامه‌ریزی و توجه و حمایت ظرفیت‌های چشمگیری دارد که مراکزی مانند تئاتر مولوی به‌عنوان مرکز ثقلی می‌توانند در بسترسازی لازم و هدفمندی آینده تئاتر کشورمان، ایفای نقش کنند.
  گفتنی است نمایش «مفیستو» به کارگردانی مسعود دلخواه تا ۲۴ مرداد ماه هر شب ساعت ۱۹ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  مدیرعامل خانه هنرمندان در دیدار از «مفیستو» مطرح کرد

ضرورت تعامل با تالار مولوی در حمایت از تئاتر دانشگاهی
  مدیرعامل خانه هنرمندان در دیدار از «مفیستو» مطرح کرد

  ضرورت تعامل با تالار مولوی در حمایت از تئاتر دانشگاهی

  مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با اشاره به ضرورت حمایت از تئاتر دانشگاهی، گفت: امیدوارم بتوانیم با ایجاد تعامل بین خانه هنرمندان ایران و مرکز تالار مولوی از نمایش «مفیستو» حمایت کنیم.

  |

  نظرات کاربران