در حال بارگذاری ...
 • شب گذشته اشکان خطیبی در پایان نمایش؛

  از اعضای جدید شوراى شهر براى دیدن لامبورگینى دعوت کرد

  شب گذشته اشکان خطیبی در پایان نمایش، از اعضای جدید شوراى شهر براى دیدن «لامبورگینى» به کارگردانی سیامک صفری دعوت کرد.

  به گزارش روابط عمومى این نمایش، اشکان خطیبى شب گذشته در پایان نمایش چنین گفت: "سپاسگذارم که در طول این سفر همراه ما بودید و در طول این شب ها ما را تنها نگذاشتید و در این هفته ى پایانى با ما همراه شدید، شب ویژه اى براى ماست که فارغ از حضور تک تک شما عزیزان که براى گذران وقت تئاتر را انتخاب کردید و از میان دیگر آثار  «لامبورگینى»  را انتخاب کردید؛ ما دعوت می کنیم از نمایندگان جدید شوراى شهر که براى به دیدن این نمایش بیایند تا ببینند از شهر تهران چى به آن ها به ارث رسیده است و سعى در انکار گورخوابى، حوادث ناگوارى مثل پلاسکو ، موسیقى زیر زمینی و زنان خیابانى نکنند و چیزهایى از این قبیل نداشته باشیم، این ها همگى بخشى از این شهر هستند و هر وقت قبولشان کنیم، مى توانیم راه حل ارائه دهیم. " 

  لامبورگینى  اثرى اجتماعى است که دو واقعه گورخواب ها و ساختمان پلاسکو را با دیدگاه سیامک صفرى به روى صحنه مى برد. 
  در این نمایش اشکان خطیبى در کنار سیامک صفرى به ایفاى نقش مى پردازد ، همچنین ایده ابوطالبى طراحى و اجراى حرکت را بر عهده دارد.

  از دیگر عوامل مى توان به سهیل دانش اشراقى ( مدیر هنرى )، ایمان یزدى ( مجرى طرح )، مرتضى نجفى ( طراح نور )، سهیل دانش اشراقى و بهار نرگسى ( طراح صحنه و لباس )، روزبه خورزنى ( طراح صدا )، ندا عقیقى( دستیار کارگردان و برنامه ریز )، مصطفى پیرهادى ( عکاس ) ، سارا حدادى ( مدیر روابط عمومى و مشاور تبلیغات-مکث) ، پوریا سورى ( مشاور رسانه اى در حوزه اجتماعى ) ، بهمن بابازاده ( مشاور رسانه اى در حوزه موسیقى )، آریان امیر خان ( فیلم نیوز)، تئاتربازها (حامیان مجازى )، سهیل دانش اشراقى و امیر حسام میرصادقى ( تیزر و موشن گرافیک ) و حامد حکیمى ( طراح گرافیک ) اشاره کرد.

  تئاتر لامبورگینى تنها تا ٢١ مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت ، علاقه مندان مى توانند جهت تهیه بلیت به سامانه تیوال و یا گیشه ى سالن نمایشى مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  نخستین حاشیه‌های مردادی حواشی الدوله

از لامبورگینی سواری تا بلیط یک میلیون تومانی تئاتر و الخ
  نخستین حاشیه‌های مردادی حواشی الدوله

  از لامبورگینی سواری تا بلیط یک میلیون تومانی تئاتر و الخ

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: کوچ ستاره‌ها از پرده به صحنه، فروش یک میلیون تومانی بلیط «اعتراف» و چشم‌های گشاد شده تئاتری‌ها، لامبورگینی سواری با موزیک زیرزمینی، توقیف تک اجرایی یک نمایش، زنده شدن خاطره با انتشار یک پوستر از جمله آخرین عناوینی است که حواشی‌الدوله در روزهای ...

  |

  با استقبال مخاطبان در مجموعه تئاتر دیوار چهارم

پزشک نازنین ۲ اجرایی شد
  با استقبال مخاطبان در مجموعه تئاتر دیوار چهارم

  پزشک نازنین ۲ اجرایی شد

  به گزارش ایران تئاتر «پزشک نازنین» که پیش از این قرار بود در ۲۲ شب اجرا شود به دلیل استقبال مخاطبان و اتمام بلیت‌های سانس ۱۹:۱۵، از ۱۲ تا ۲۲ شهریور دو اجرایی شده و در ساعت ۱۷:۳۰ نیز بر روی صحنه می‌رود.

  |

  نخستین بهارانه حواشی الدوله از دنیا تئاتر

از بزن بزن خیابانی تا غیبت رضا خانی
  نخستین بهارانه حواشی الدوله از دنیا تئاتر

  از بزن بزن خیابانی تا غیبت رضا خانی

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: درگیری در محوطه تئاترشهر و لزوم آغاز هرچه سریع‌تر اجرای عمومی تئاترهای خیابانی، غیبت رضا خان در خوانش زندگی نامه‌اش و شایعه ممنوع‌الکار شدن یک بازیگر پرحاشیه، تازه‌ترین عناوین رسیده از حواشی الدوله هستند که به عرض می‌رسد.

  |

  اشکان خطیبی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

بی قلب سم شپرد را تابستان اجرا می‌کنم
  اشکان خطیبی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  بی قلب سم شپرد را تابستان اجرا می‌کنم

  ایران تئاتر: اشکان خطیبی در تئاتر سال های اخیر با همکاری با محمد رحمانیان دوران موفقی را تجربه کرده است. وی چند سالی هم مدیر پردیس چارسو بود. مجلس ضربت زنی، سینما نیمکت، خدای کشتار، سینماهای من، ده سال تنهایی، پنج ستاره، ترانه های قدیمی، آفساید و ترانه های محلی جزو کارهای موفق ...

  |

  نظرات کاربران