در حال بارگذاری ...
 • در چهارمین روز بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره

  اجرای 13 نمایش در روز چهارم

  امروز در چهارمین روز برگزاری بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ۵ نمایش صحنه‌ای و ۸ نمایش خیابانی برای علاقه‌مندان اجرا می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر امروز چهارشنبه 18 مردادماه در چهارمین روز بیست‌و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره 13 نمایش در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی اجرا می‌شود.

  بر این اساس در بخش صحنه‌ای بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره امروز در ساعت‌های 15 و 16:30 نمایش «سرخ او» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی از مازندران به مدت 70 دقیقه در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر، نمایش «چه زود زمستون میشه» به نویسندگی و کارگردانی بهار کریم‌زاده از تهران به مدت 60 دقیقه در ساعت‌های 15 و 16:30 در تالار سوره، نمایش «مصیبت» به نویسندگی محمدرضا عطایی‌فر و کارگردانی علی نخعی از تهران به مدت 60 دقیقه در ساعت‌های 16:30 و 18 در تماشاخانه ماه، نمایش «مثل پروانه» به نویسندگی سیدعلی موسوی و کارگردانی محمد آهنگر از تهران در ساعت‌های 18 و 19:30 به مدت 70 دقیقه در تماشاخانه مهر و نمایش «اتاق 1216» به نویسندگی و کارگردانی کیوان صباغ از  خراسان رضوی در ساعت‌های 19:30 و 21 به مدت 70 دقیقه اجرا می‌شود.

  در بخش خیابانی نیز امروز نمایش «گمشدگان» کاری از علی چناری ساعت17:30 در محوطه حوزه هنری، نمایش «مجلس نامه امیرکبیر» کاری از مهدی دریایی ساعت 17:30 در محوطه تئاترشهر، نمایش «ردپایی در آسمان» کاری از کژال راست‌بین ساعت 17:30 در ایوان انتظار، نمایش «شور سما» کاری از ارسلان مهدوی ساعت 19 در محوطه حوزه هنری، نمایش «شانس منو نگاه کن» کاری از افشین ناصری ساعت 19 در محوطه تئاترشهر، نمایش «حکایت خنده دار خنده‌ای که نبود» کاری از مسعود ابراهیمی ساعت 20:30 در ایوان انتظار، نمایش «صددرصد خارجی» کاری از سعید خیرالهی ساعت 20:30 در محوطه حوزه هنری، نمایش «زیر خاکی» کاری از محمدجواد پیروزی ساعت 20:30 در محوطه تئاترشهر برای عموم مردم اجرا می‌شود.

  بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره با دبیری رحمت امینی و با شعار «اخلاق برای همه» روز 20 مردادماه با برگزاری مراسم اختتامیه در تالار اندیشه حوزه هنری به کار خود پایان می‌دهد.
  مطالب مرتبط

  پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان

جشنواره سراسری تئاتر سوره برگزیدگان خود را شناخت
  پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان

  جشنواره سراسری تئاتر سوره برگزیدگان خود را شناخت

  مراسم اختتامیه بیست‌وپنجمین جشنواره‌ سراسری تئاتر سوره با معرفی برگزیدگان و پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان و تجلیل از خانواده‌ شهید احمد مقدم در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

  |

  پس از بررسی 725 متن و طرح نمایشی؛

نتایج بازخوانی متون بیست و پنجمین جشنواره تئاتر «سوره» اعلام شد
  پس از بررسی 725 متن و طرح نمایشی؛

  نتایج بازخوانی متون بیست و پنجمین جشنواره تئاتر «سوره» اعلام شد

  پس از بررسی و بازخوانی متون ارسالی به دبیرخانه بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره، 76 متن در بخش صحنه‌ای و 44 متن و طرح در بخش تئاتر خیابانی، برای بازبینی مورد تایید قرار گرفتند و فهرست آن اعلام شد.

  |

  با شعار اخلاق برای همه

فراخوان «بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره» منتشر شد
  با شعار اخلاق برای همه

  فراخوان «بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره» منتشر شد

  حوزه هنری در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و باهدف کشف و پرورش استعدادهای جوانان هنرمند، بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره را با شعار «اخلاق برای همه» در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی برگزار می‌کند.

  |

  نظرات کاربران