در حال بارگذاری ...
 • در آخرین روز بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره

  اجرای 11 نمایش در ایستگاه پایانی

  در آخرین روز برگزاری بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ۱۱ نمایش در سالن ها و مکان های در نظر گرفته شده برای علاقه مندان اجرا می شود.

  به گزارش ایران تئاتر پنجشنبه 19 مردادماه در آخرین روز برگزاری بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره 4 نمایش صحنه‌ای و 7 نمایش خیابانی اجرا می‌شود.

  بر این اساس در بخش صحنه‌ای بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره امروز در ساعت‌های 15 و 16:30 نمایش «دشمن خدا» به نویسندگی و کارگردانی عمادالدین رجبلو از گلستان به مدت 45 دقیقه در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر، نمایش «عاشقانه‌های دو بازمانده از یک جنایت جنگی» به نویسندگی مجید میرحسینی و کارگردانی محمود ساعی از تهران به مدت 60 دقیقه در ساعت‌های 15 و 16:30 در تالار سوره، نمایش «نذار این خواب بشه» به نویسندگی مهدی نصیری و کارگردانی کیانوش احمدی از تهران به مدت 60 دقیقه در ساعت‌های 16:30 و 18 در تماشاخانه ماه، نمایش «فانوس‌های تاریک در گذرگاه خورشید» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری از تهران در ساعت‌های 18 و 19:30 به مدت 90 دقیقه در تماشاخانه مهر و نمایش «بی در زمان» به نویسندگی حسین مهکام و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان در ساعت‌های 19:30 و 21 به مدت 90 دقیقه اجرا می‌شود.

  در بخش خیابانی نیز امروز نمایش «مجلس نامه امیرکبیر» کاری از مهدی دریایی ساعت 17:30 در محوطه حوزه هنری، نمایش «مثبت در منفی» کاری از مالک آبسالان ساعت 17:30 در محوطه تئاترشهر، نمایش «گمشدگان » کاری از علی چناری ساعت 17:30 در ایوان انتظار، نمایش «مثبت در منفی» کاری از مالک آبسالان ساعت 19 در محوطه حوزه هنری، نمایش «شور سما» کاری از ارسلان مهدوی ساعت 19 در محوطه تئاترشهر، نمایش «فرکانس» کاری از میثم سرآبادنی ساعت 20:30 در محوطه تئاترشهر و نمایش «مثبت در منفی» کاری از مالک آبسالان ساعت 20:30 در ایوان انتظار برای عموم مردم اجرا می‌شود.

  بیست‌وپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره با دبیری رحمت امینی و با شعار «اخلاق برای همه» روز جمعه 20 مردادماه با برگزاری مراسم اختتامیه در تالار اندیشه حوزه هنری به کار خود پایان می‌دهد.
  مطالب مرتبط

  پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان

جشنواره سراسری تئاتر سوره برگزیدگان خود را شناخت
  پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان

  جشنواره سراسری تئاتر سوره برگزیدگان خود را شناخت

  مراسم اختتامیه بیست‌وپنجمین جشنواره‌ سراسری تئاتر سوره با معرفی برگزیدگان و پاسداشت از یک عمر فعالیت هنری تاجبخش فناییان و تجلیل از خانواده‌ شهید احمد مقدم در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

  |

  در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر سوره مطرح شد

کورش زارعی: بیست و هفتمین دوره جشنواره تئاتر سوره، بین‌المللی برگزار می‌شود
  در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر سوره مطرح شد

  کورش زارعی: بیست و هفتمین دوره جشنواره تئاتر سوره، بین‌المللی برگزار می‌شود

  مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری درباره برنامه‌ریزی برای بین‌المللی کردن جشنواره گفت: تلاش خواهیم کرد تا در دوره بیست و هفتم جشنواره تئاتر سوره شاهد بین‌المللی شدن این رویداد مهم و ارزشمند با حضور کشورهای اسلامی باشیم.

  |

  نظرات کاربران