در حال بارگذاری ...
کارینه خودیکیان نمایشنامه‌نویس «آرسن»:

از کار بزرگی که شما انجام داده‌اید بسیار متاثر هستم

خودیکیان در یادداشت خود اجرای نمایشنامه‌اش در تهران را برای خود یک «افتخار» دانسته و از گروه اجرایی تقدیر کرده است.

 به گزارش ایران تئاتر کارنیه خودیکیان نویسنده ارمنی نمایشنامه «آرسن» به بهانه اجرای متن خود در تهران سالن قشقایی مجموعه تئاترشهر یادداشتی به شرح زیر منتشر کرد.
 دوستان گرامی من بهزاد صدیقی، مائده طهماسبی، خاطره، آیلار نوشهری و جناب فرهاد آییش سلام.  
نامه آندرانیک خچومیان مترجم خستگی ناپذیر نمایشنامه‌هایم را دریافت کردم و دو احساس وجود مرا فرا گرفت. خوشحالی بسیار از این بابت که نمایشنامه آرسن (نوه سفارش دادید؟) من در تهران جان گرفته، چیزی که برای من افتخار محسوب می‌شود و هم چنین غمگین شدم که به دلایل موجه نتوانستم در شب نخست اجرا حضور داشته باشم. صادقانه بگویم که از کار بزرگی که شما انجام داده‌اید بسیار متاثر هستم. باور دارم که پروفسیونالیزم و مهارت شما جای خود را در دل تماشاگران پیدا خواهد کرد، انقدر به این امر باور دارم که انگار همین الان در سالن تئا‌تر قشقایی در کنار شما هستم. اینک که حرف‌های تشکرآمیز من خوانده می‌شود، بدانید که من از ایروان دوردست برای گروه شما دست می‌زنم و در برابر تماشاگران گرامی سر تعظیم فرود می‌آورم. خداوند حافظ همه ما باشد.
لازم به یادآوری است که نمایشنامه آرسن پیش از این به نام «نوه سفارش دادید؟» به ترجمه آندرانیک خچومیان و ویراستاری بهزاد صدیقی توسط انتشارات نمایش منتشره شده بود.
 اجرای نمایش «آرسن» به کارگردانی بهزاد صدیقی به دلیل تغییر بازیگر به صورت موقت متوقف شد که از روز یکشنبه 22 مرداد با حضور تصویری فرهاد آییش، مائده طهماسبی و آیلار نوشهری ساعت ٢٠:4۵ دقیقه در سالن قشقایی به صحنه می‌آید.
علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سامانه ایران کنسرت مراجعه کنند.

 
مطالب مرتبط

گفت و گو با بهزاد صدیقی کارگردان نمایش آرسن:

این نمایش رنگ و بویی از زخم های کودکان خیابانی دارد
گفت و گو با بهزاد صدیقی کارگردان نمایش آرسن:

این نمایش رنگ و بویی از زخم های کودکان خیابانی دارد

ایران تئاتر: این روزها تماشاخانه قشقایی میزبان نمایشی است که بیش از هر چیز رنگ و بوی کودک آزاری می دهد و زخم ها و رنج هایی را به تصویر می کشاند که در کشاکش زندگی بچه های خیابانی رخ می نمایانند.

|

پیشنهاد عطاء‌الله کوپال برای تماشای نمایش «آرسن»:

«آرسن» ساختاری معماگونه دارد
پیشنهاد عطاء‌الله کوپال برای تماشای نمایش «آرسن»:

«آرسن» ساختاری معماگونه دارد

عطاءلله کوپال، مدرس و پژوهشگر تئاتر با انتشار دست نوشته‌ای برای سایت ایران تئاتر به معرفی کوتاهی از کارینه خودیکیان پرداخت و تماشای نمایش «آرسن» را به علا‌قه‌مندان پیشنهاد داد.

|

پنج‌شنبه ۱۲ مرداد در تالار قشقایی

«آرسن» با حضور مائده طهماسبی و فرهاد آئیش به صحنه می‌رود
پنج‌شنبه ۱۲ مرداد در تالار قشقایی

«آرسن» با حضور مائده طهماسبی و فرهاد آئیش به صحنه می‌رود

«آرسن» نوشتهٔ کارینه خودیکیان، ترجمهٔ آندرانیک خچومیان با بازنویسی و کارگردانی بهزاد صدیقی از روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد ۹۶ در تالار قشقایی تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.‌

|

نظرات کاربران