در حال بارگذاری ...
با آغاز دو اجرا جدید در خانه نمایش

«شهرک غرب» ویژه اصحاب رسانه به صحنه می‌رود

دو نمایش «شهرک غرب» و «برف سرخ» از ۲۲ مردادماه به مدت ۲۰ شب در خانهٔ نمایش اجرا و پذیرای تماشاگران می‌شود.

 به گزارش ایران تئاتر نمایش «شهرک غرب» نوشتهٔ سارا الهیان و کارگردانی سیدحسن حسینی است که 22 مردادماه اجرای آغازین خود را همزمان با اجرای ویژهٔ اصحاب رسانه و عکاسان در خانهٔ نمایش روی صحنه می برد.
در این نمایش که با بازی امین اکبری نسب، میلاد نظری، میلاد بانگی، علیرضا یزدانی، عماد آلبوشوکه و مهسان عطایی اجرا می‌شود، سیدحسن حسیینی طراح لباس، علی کجباف طراح صحنه و نور، سهیلا جوادی طراح گریم، صدابرداری سیامک مددی، میلاد نظری و محسن اسلامی دستیاران کارگردان، مصطفی کزازی، محمد علیپور، محمدعلی اسدی راد و رسول کاسه گر عکاسان نمایش اند.
همچنین نیلوفر محمدی بیدمشکی منشی صحنه، امیررضا هرمزی روابط عمومی، حسین قدیمی انتخاب کنندهٔ موسیقی و علی اکبر مجد راد مدیر تبلیغات نمایش است.


نمایش «برف سرخ» به نویسندگی و طراحی لباس ابوالفضل حاجی علی خانی و کارگردانی و طراحی صحنهٔ شقایق فتحی، طراحی نور مجتبی گیویان، طراحی گرافیک، صدابرداری و انتخاب موسیقی سیامک مددی است و محمد علیپور عکاس و سازندهٔ تیزر نمایش، سهیلا انصاری مشاور رسانه، امیررضا هرمزی روابط عمومی است.
علاقمندان به تماشای نمایش «شهرک غرب» می توانند هر روز به غیر از روزهای شنبه و تعطیلات رسمی کشور در ساعت 18:30 به مدت 65 دقیقه و برای تماشای نمایش «برف سرخ» در ساعت 20 به مدت 50 دقیقه به تماشای این نمایش بنشینند.
علاقمندان به تماشای آثار نمایشی خانهٔ نمایش که قصد دارند به توسط اتوبوس شرکت واحد، مترو یا تاکسی به خانه نمایش دسترسی پیدا کنند می توانند از طریق نشانی میدان فردوسی، ضلع شرقی میدان، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچهٔ محمدآقا، پلاک 34 و کسانیکه تمایل دارند به توسط خودرو شخصی به این تماشاخانه دسترسی داشته باشند به نشانی میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، خیابان ایرانشهر، کوچهٔ مهزاد، خیابان شهید موسوی، به سمت جنوب خیابان، کوچهٔ محمدآقا پلاک 34 مراجعه کنند.

 
مطالب مرتبط

نقد نمایش « تصادف قطار 5:25 » به کارگردانی شقایق فتحی

رستگاری در ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه
نقد نمایش « تصادف قطار 5:25 » به کارگردانی شقایق فتحی

رستگاری در ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه

ایران تئاتر-بهروز فائقیان: نمایش « تصادف قطار پنج و بیست و پنج دقیقه» روایت خانواده ای از جامعه معاصر امریکا است که در مسیر آشکارشدگی حقیقت به شکلی از رستگاری رسیده‌اند.

|

شقایق فتحی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

آتار تورنتون  وایلدر جهان شمول است
شقایق فتحی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

آتار تورنتون وایلدر جهان شمول است

ایران‌تئاتر: شقایق فتحی در نمایش تصادف قطار ۵:۲۵ می کوشد به روزمرگی و ملال زندگی آدم های طبقه متوسط اجتماعی در قالبی دراماتیک بپردازد. قهرمان نمایش هربرت مرد پابه سن گذاشته ای است که می خواهد زندگیش از روال تکراری و کسل کننده دور شود و با ملاقات با زنی مسن و وصیتی که انجام می ...

|

یادداشتی بر نمایش «برف سرخ» به کارگردانی شقایق فتحی

مرثیه‌ای  گروتسک در رسای خودمان
یادداشتی بر نمایش «برف سرخ» به کارگردانی شقایق فتحی

مرثیه‌ای گروتسک در رسای خودمان

ایران تئاتر:شاهد پیوند یادداشتی درباره نمایش «برف سرخ» در اختیار ایران تئاتر قرار داد در این یادداشت آمده: دیشب به تماشای نمایش «برف سرخ» نوشته ابوالفضل حاجی علی خانی به کارگردانی شقایق فتحی و با بازی این دو نفر نشستم، حیفم آمد که قلمی نزنم.

|

یادداشت محمد عارف بر نمایش «برف سرخ» به کارگردانی شقایق فتحی

رگه‌های پنهان طنز در پشت ماجراها
یادداشت محمد عارف بر نمایش «برف سرخ» به کارگردانی شقایق فتحی

رگه‌های پنهان طنز در پشت ماجراها

ایران تئاتر - محمد عارف: آنچه نگارنده را وادار به نوشتن یادداشتی برای «برف سرخ» کرده، پیوستگی اجراها و روند رو به رشد این گروه نمایشی طی سال‌های اخیر در تئاتر تهران است. گروهی که با تامل و سکوتی معنادار، تنها به اجرا می‌اندیشد و همواره در پی یافتن کلیدهای اساسی تئاتر برای ...

|

هر شب در خانه نمایش

«برف سرخ» ساعت 20 به صحنه می‌رود
هر شب در خانه نمایش

«برف سرخ» ساعت 20 به صحنه می‌رود

نمایش «برف سرخ» نوشته‌ی ابوالفضل حاجی علی‌خانی و کارگردانی شقایق فتحی که چندی پیش توسط استاد داریوش اسدزاده در مراسم آیین سرچراغ خانه نمایش اداره تئاتر افتتاح شد، هر شب ساعت 20 به روی صحنه می‌رود.

|

نظرات کاربران