در حال بارگذاری ...
 • با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل

  «حقایقی درباره یک ماهی مرده» در تماشاخانه باغ آلبالو به صحنه می‌رود

  نمایش «حقایقی درباره یک ماهی مرده» به کارگردانی علی محمدی حاجی به قلم محمد چرمشیر از دهم مردادماه در بابل به روی صحنه رفت.

  به گزارش ایران تئاتر از سوی گروه هنرهای نمایشی باغ آلبالو شهرستان بابل  با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل نمایش «حقایقی درباره  یک ماهی مرده»  کاری از علی محمدی حاجی به قلم محمد چرمشیر از دهم مردادماه در بابل به روی صحنه رفت و تا 30 مردادماه ادامه خواهد داشت.
  نمایش «حقایقی درباره یک ماهی مرده»  به  سرگذشت نمایشنامه‌نویسی  می‌پردازد که  به سبب کتک خوردن از دوستان خود در زمان کودکی دچار ترس و اضطراب شده  و در بزرگسالی این ترس و وحشت را به همراه خود دارد و همین امرسبب شده است که  جسارت ارائه نمایش نامه های خود را  به جامعه هنری را نداشته باشد، وی که خود را در خانه محبوس کرده است  به مرور زمان دچار توهم می شود تا اینکه یک روز ...
  در این نمایش که هر شب ساعت 19 در تماشاخانه آموزشگاه هنرهای نمایشی باغ آلبالو بابل به روی صحنه می رود، بهزاد فیضی به بازی می‌پردازد و علی محمدی کلاگر مشاور هنری این نمایش است.
  جواد مبشری به عنوان مدیر صحنه، الناز آقا جانی به عنوان منشی صحنه، امیر علی تقی پور به عنوان مدیر اجرایی، آرش محمدی حاجی به عنوان انتخاب موسیقی وصدا، محمد بهروز به عنوان نور پرداز، مهتاب عزتی به عنوان عکاس، محمد حسین محمدی حاجی به عنوان عکاس، الیا شمس و مهسا برمر به عنوان روابط عمومی   همیار و همکار این نمایش هستند.

   
  نظرات کاربران