در حال بارگذاری ...
 • از نیمه شهریور ماه

  «آشویتس زنان» با حضور یگانه رجبی به صحنه می‌رود

  یگانه رجبی بازیگر سینما و تئاتر که سال گذشته با فیلم «ترومای سرخ» در جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود برای بازی به نمایش «آشویتس زنان» پیوست.

  به گزارش ایران تئاتر رجبی سال گذشته اولین تجربه موفق سینمایی خود را در فیلم «ترومای سرخ» ساخته اسماعیل میهن دوست پشت سر گذاشت. وی در کنار فعالیت سینما به‌طورجدی تئاتر را دنبال کرده و به تازگی برای بازی در نمایش «آشویتس زنان» ظاهر خواهد شد.
  آشویتس زنان روایت سه گانه زنان درگیر جنگ جهانی دوم است که هر کدام به دلایلی که منشا مشترک دارد به کام مرگ کشیده می‌شوند. رجبی پیش از این در آثار نمایشی همچون بوفالوی امریکایی " و "خاطره ای نداشتم حتی اگر هزار سالم بود " به ایفای نقش پرداخته است.
  نمایش «آشویتس زنان» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری از 13 شهریور ماه به مدت پانزده شب در خانه نمایش دا روی صحنه خواهد رفت.
  علاوه بر یگانه رجبی، امیر شمس، شهرزاد محمودی و یاسمن میرزایی در این نمایش به ایفای نقش پرداخته و رها حاجی زینل علاوه بر بازیگردانی طراحی موسیقی نمایش را بر عهده خواهد داشت.
  مطالب مرتبط

  اجرای «آشویتس زنان» در جشنواره تئاتر فجر

  اجرای «آشویتس زنان» در جشنواره تئاتر فجر

  نمایش «آشویتس زنان» به نویسندگی و کارگردانی علی صفری و تهیه کنندگی فرهاد برهانی در بخش آثار نامتعارف سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به نمایش درخواهد آمد.

  |

  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد
  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

  گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد

  ایران تئاتر: از اول تیرماه تا 31 شهریورماه 1396 در تهران 160 نمایشنامه توسط کارگردان های تئاتر روی صحنه رفت که در این میان، 11 نویسنده بیش از یک اثر بر صحنه داشتند.

  |

  نظرات کاربران