در حال بارگذاری ...
 • در آیین افتتاح یک پرفورمنس

  «فروغ ِ ساراپینا» به احترام داوود رشیدی یک دقیقه سکوت کرد

  پرفورمنس «فروغ ِ ساراپینا» شب گذشته با یک دقیقه سکوت و اداى احترام به داوود رشیدى کار خود را در تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرد.

  نمایش «فروغ ِ ساراپینا» به نویسندگى، طراحى و کارگردانى محسن حسینى شب گذشته با حضور هنرمندانى چون رؤیا نونهالی، مهدى احمدى، فردین خلعتبرى و رضا آشفته به روى صحنه رفت.
   در این نمایش روجا جعفریان از بازیگران ایرانی تئاتر آلمان برای اولین بار در ایران به صحنه می‌رود، مچنین سپیده صیفوری، الهه مونسی، آزاده بهمنش و محسن حسینى در این نمایش به ایفاى نقش می‌پردازند.
  از دیگر عوامل می‌توان به فاطمه ذوقی (دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز)، تام ویلمز، یوهان یوهانسن (موسیقى)، محسن حسینی (طراح صحنه)، جلال تهرانی (مشاور در طراحی صحنه و طراح نور)
  محسن حسینی (دراماتورگی و کرئوگرافی)، شیرین قیومی (طراح لباس)، مازیار تهرانى (گرافیست)، سلما آقارضی (ساخت دکور پالت‌ها و میزها)، خشایار حسامی (عکاس و ساخت تیزر تبلیغاتى)، نیلوفر یکرنگی (دستیار تصویربرداری) حمید عطایی نژاد و محمد عطایی نژاد (ساخت افکت‌، صدا و امور تدوین برای سیکلوپد)، سارا حدادی (مشاور رسانه اى - مکث)، محمدرضا ایمانیان (مدیر روابط عمومی و تبلیغات - مکث) اشاره کرد.
  «فروغِ ساراپینا» به نویسندگى، طراحى و کارگردانى محسن حسینى در سالن استاد ناظر زاده تماشاخانه ایرانشهر به روى صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه تیوال و یا گیشه سالن به دیدن این اثر هنری بنشینند

   
  مطالب مرتبط

  مهین و مصطفی اسکویی به روایت هنرمندان در گفت‌وگو با ایران تئاتر

آکادمی آناهیتا؛ تئاتر خصوصی به معنای واقعی کلمه
  مهین و مصطفی اسکویی به روایت هنرمندان در گفت‌وگو با ایران تئاتر

  آکادمی آناهیتا؛ تئاتر خصوصی به معنای واقعی کلمه

  ایران تئاتر- سروش آناهیتا: اگرچه مصطفی اسکویی نتوانست سالن تئاتر آناهیتا را که در سال 1337 با نمایش «اتللو» افتتاح کرد بیش از چند سال روی پا نگه دارد، اما نمی‌توان انکار کرد که او هنرمندی است که سالن خصوصی تئاتر به معنای واقعی کلمه را در ایران راه‌اندازی کرد.

  |

  نظرات کاربران