در حال بارگذاری ...
  • از امروز با سی درصد تخفیف

     پیش فروش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» آغاز شد

    نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی از ۱۵ شهریور در سالن انتظامی خانه هنرمندان به روی صحنه خواهد رفت.

    به گزارش ایران تئاتر پیش فروش نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی از امروز با 30% تخفیف در سایت تیوال آغاز شد .

    «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» داستان   زمان حال است . هملت همین امروز و جادوگران مکبث همین حالا، جادوگران مکبث سعی در وسوسه کردن و از بین بردن هملت دارند، جادوگرانی پیر در هیئت دخترانی جوان با ظاهری فریبنده و امروزی و هملت جوانی در اوج بحران هویت  است .

     در این نمایش روشنک رضایی مهر، شهرزاد صانع،  ماریه ماشاالهی، علیرضا قیدری و ایمان میرهاشمی ایفای نقش می‌کنند.
    از دیگر عوامل نمایش می‌توان به امیرحسین شفیعی(تهیه‌کننده)، هاله بهبودی(دستیار کارگردان)، بتسابه نعیمایی(طراح لباس و گریم)، مسعود طیبی(طراح صحنه و موسیقی)، شهاب مهربان(طراح نور)، سهیل عباسی(طراح حرکت)، آریاز ذوالفقاری(هماهنگی و برنامه‌ریزی)، محمدرضا قیدری(عکاس)، مهرنوش قهرمانی(مشاور رسانه‌ای)، آزاده شفیعی(روابط عمومی) و سمیه طیبی(تبلیغات مجازی /کانون تبلیغاتی چکامه ماندگار) اشاره کرد.
    نمایش «هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» از ۱۵ شهریور تا ۴ مهر ساعت ۲۱ در تماشاخانه استاد انتظامی واقع در خیابان ایرانشهر بوستان هنرمندان به‌ روی صحنه خواهد رفت.
    مطالب مرتبط

    گفتگو با مسعود طیبی کارگردان نمایش «درمه بخوان»

در آثار اکبر رادی گروه اجرایی کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند
    گفتگو با مسعود طیبی کارگردان نمایش «درمه بخوان»

    در آثار اکبر رادی گروه اجرایی کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند

    ایران تئاتر: از ویژگی های آثار اکبر رادی این است که آنقدر فضا را دقیق طراحی می کند که کارگردان و گروه اجرایی نمی توانند چیزی جز آنچه او نوشته اجرا کنند و کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند

    |

    نظرات کاربران