در حال بارگذاری ...
 • با حضور هنرمندان در تماشاخانه انتظامی

  نمایش جدید مسعود طیبی افتتاح خواهد شد

  نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به نویسندگی وکارگردانی مسعود طیبی با حضور نه هنرمند در روز چهارشنبه افتتاح خواهد شد.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» به نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی 15 شهریور با حضور  حمیدرضا صدر، قطب الدین صادقی ، نیوشا ضیغمی ، حسین تبریزی ،گیتی ساعتچی ، سیامک خواهانی (نوازنده ویلون گروه موسیقی آریان) ، بنامین احمدی ، اسماعیل آقاجانی(فیلمبردار) اشکان دباغ (آهنگساز) اجرا خواهد شد.

  «هنگامه ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» داستان مرگ جادوگران مکبث است ، آن ها پس از نابودی قدرت مکبث به سراغ هملت می روند تا این مجنون را از عرش به فرش برسانند.

  کارگردان این نمایش دیدن«هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد»  را به کسانی که با هملت و مکبث آشنا هستند و از مکر جادوگران زمانه خود باخبرند توصیه می‌کند.

  در این نمایش  در این نمایش روشنک رضایی مهر، شهرزاد صانع،  ماریه ماشاالهی، علیرضا قیدری و ایمان میرهاشمی ایفای نقش می‌کنند.
  از دیگر عوامل نمایش می‌توان به امیرحسین شفیعی(تهیه‌کننده)، هاله بهبودی(دستیار کارگردان)، بتسابه نعیمایی(طراح لباس و گریم)، مسعود طیبی(طراح صحنه و موسیقی)، شهاب مهربان(طراح نور)، سهیل عباسی(طراح حرکت)، آریاز ذوالفقاری(هماهنگی و برنامه‌ریزی)، محمدرضا قیدری(عکاس)، مهرنوش قهرمانی(مشاور رسانه‌ای)، آزاده شفیعی(روابط عمومی) و سمیه طیبی(تبلیغات مجازی /کانون تبلیغاتی چکامه ماندگار) اشاره کرد.

  نمایش «هنگامه‌ای که هملت به دست جادوگران مکبث کشته شد» از ۱۵ شهریور تا ۴ مهر ساعت ۲۱ در تماشاخانه استاد انتظامی واقع در خیابان ایرانشهر بوستان هنرمندان به‌ روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  گفتگو با مسعود طیبی کارگردان نمایش «درمه بخوان»

در آثار اکبر رادی گروه اجرایی کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند
  گفتگو با مسعود طیبی کارگردان نمایش «درمه بخوان»

  در آثار اکبر رادی گروه اجرایی کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند

  ایران تئاتر: از ویژگی های آثار اکبر رادی این است که آنقدر فضا را دقیق طراحی می کند که کارگردان و گروه اجرایی نمی توانند چیزی جز آنچه او نوشته اجرا کنند و کاملا تحت سیطره نویسنده قرار می گیرند

  |

  نظرات کاربران