در حال بارگذاری ...
 • پس از جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی

  چهار نمایش جدید در تئاتر شهر به صحنه می‌رود

  پس از پایان یافتن هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی ، تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر میزبان تماشاگران با چهار نمایش جدید خواهد بود.

  به گزارش ایران تئاتر، در تالار اصلی نمایش «اعتراف» نوشته برد میرمن و کارگردانی شهاب حسینی تا روز 24 شهریور ماه میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود. در این اثر نمایشی علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو به عنوان بازیگر حضور دارند.
  در تالار چهارسو نمایش جدیدی با عنوان «هفت عصر هفتم پائیز» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و بازی رحیم نوروزی و لیلا بلوکات از روز چهارشنبه 22 شهریور ماه ساعت 19:45  به صحنه می رود.
  «چه کسی سهراب را کشت» عنوان نمایش دیگری به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی و بازی  بهرام شاه‌محمدلو، رویا افشار، فرید قبادی، سروش طاهری، حسین پورکریمی، آبان حسین‌ آبادی است که از روز سه شنبه 21 شهریورماه  ساعت 19 با مدت زمان 85 دقیقه و قیمت بلیت  25 هزار تومان در تالار قشقایی به صحنه خواهد رفت.
  در تالار سایه نیز نمایش «شب شرقی» به نویسندگی و کارگردانی ناصح کامگاری از روز دوشنبه 20 شهریور به صحنه می رود. در این اثر نمایشی که ساعت 19:30 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان اجرا می شود، محمد پویا، ‌هدی والی، محمد خداوردی به عنوان بازیگر حضور دارند.
  نمایش محیطی «خرده ریز» نوشته ادوارد آلبی، کارگردانی سارا کریمیان و بازی مرتضی ضرابی، معصومه عزیز محمدی، بیتا معیریان، احسان بیات فر، علی جدیدی، رها مقدم، بنیامین بخشی زاده، سارا کریمیان اقبال، مژگان نظری  نیز یکی از آثار جدید مجموعه تئاتر شهر است که از روز یکشنبه 19 شهریور ماه ساعت 18 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان در کافه تریا تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود.
  برنامه جدید پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر نیز طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
  علاقه‌مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش «تیاتر قجری» به نویسندگی و کارگردانی داریوش رعیت

بازگویی چند دلیل موجه برای شناختن ناصرالدین شاه قاجار
  نگاهی به نمایش «تیاتر قجری» به نویسندگی و کارگردانی داریوش رعیت

  بازگویی چند دلیل موجه برای شناختن ناصرالدین شاه قاجار

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: جهان و تمام داشته‌هایش بی‌آنکه در جایی ثبت شوند نمی‌توانند معنایی با خود به همراه داشته باشند. حال این موضوع متوجه انسان‌ها و گذشته آنها نیز می‌شود، دلیلی که هرگز به فراموشی سپرده نخواهد شد. لذا باید همیشه از این اتفاق غیرقابل انکار خشنود بود زیرا ...

  |

  گفت‌وگوی ایران تئاتر با ایلناز شعبانی کارگردان نمایش «تئاتر بازی»

انسان‌ها از دنیای درون خود و روابطشان ساخته می‌شوند
  گفت‌وگوی ایران تئاتر با ایلناز شعبانی کارگردان نمایش «تئاتر بازی»

  انسان‌ها از دنیای درون خود و روابطشان ساخته می‌شوند

  ایران تئاتر: جوامع امروزی بیشتر از آنکه در خدمت فضای مدرن و اتفاق‌های پیرامون آن باشند بسیار تحت تاثیر روابطی هستند که موقعیت آنها را معین و یا تغییر می‌دهد. کارکردی که می‌تواند همه چیز را با دلیل و یا بی آنکه پاسخی ارائه بدهد در زندگی انسانها قرار بدهد. خاصیتی که شاید تا ...

  |

  گفت‌وگوی ایران تئاتر با فرزاد برهمن آهنگساز و بازیگر نمایش «نحس»

صرفا جهت اطلاع، موسیقی هیچ حد و مرزی برای ارائه ندارد
  گفت‌وگوی ایران تئاتر با فرزاد برهمن آهنگساز و بازیگر نمایش «نحس»

  صرفا جهت اطلاع، موسیقی هیچ حد و مرزی برای ارائه ندارد

  ایران تئاتر: در جهان هنرهای تصویری آنچه که باعث پیش آمدن تمایز می‌شود آن است که دیدگاه متفاوت سازندگان اثری می‌تواند رویکردی جدید را پیش روی مخاطب قرار دهد. زیرا هدف تفهیم موضوع و محتوا از طریق کاربردهای متفاوت باعث خواهد شد پیام اثر به راحتی منتقل و تاثیرگذار شود. هدفی که ...

  |

  نظرات کاربران