در حال بارگذاری ...
پس از دریافت جایزه ونیز

افشین هاشمى برای نوید محمدزاده یادداشتی نوشت

افشین هاشمی برای نوید محمدزاده پس از دریافت بهترین بازیگر بخش افق‌ها برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» از جشنواره ونیز یادداشتی نوشت.

اینجانب خان‌باباسلطنه، که در پردیسِ شهرزاد هست با شما همسایه، از طرفِ خود و شیرهایم که یکی ایرانیست و دیگری چاینیز، تبریک میگوییم به نویدخان شکارِ شیری از اهالیِ ونیز. و به شما پیشنهاد میکنیم شیرتان را بیاورید کنارِ شیرهای ما که شیرین اند همچون مویز.
چه بسا از همامیزیِ شیرِ ونیز و شیرِ چاینیز، جایزه ای دیگر بیاید سرآمدِ جوایزِ اندونزی تا اتازونی، و همینطور تا ابد جوایزتان بگیرند فزونی!

«شیرهای خان‌باباسلطنه» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی یک نمایشِ شادی‌آورِ موسیقایی (کمدی موزیکال) است که قصه‌ی آن در صد سال پیش می‌گذرد و تا آخر شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد سالن دو ساعت 21:30 به صحنه می رود.
گلاب آدینه، محمدرضا مالکی . شهرام مسعودی ، علیرضا ناصحی، وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی، مسیح کاظمی، فاطمه حیدری‌فر، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی، صبا گرگین‌پور، مهدی پناهی، محمد دائی‌چین، مبین دودانگی، معین طاهری‌طاری، صابر گل‌‌محمدی و مونا فرجاد در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

«پچ پچه های پشت خط نبرد»  نوشته علیرضا نادری و  به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد با بازی محمد اشکان‌فر، سینا بالاهنگ، حمید رحیمی، کیوان ساکت‌اف، محمدهادی عطایی، مهدی فریضه، امیراحمد قزوینی و نوید محمدزاده نیز تا پایان شهریور ساعت 20 در پردیس تئاتر شهرزاد سالن یک اجرا می رود.

 
مطالب مرتبط

نگاهی به تقویم تئاتر ایران در مهر ماه

کاش چون پاییز بودم
نگاهی به تقویم تئاتر ایران در مهر ماه

کاش چون پاییز بودم

ایران تئاتر: در تقویم تئاتری مهرماه، هنرمندان و اساتید برجسته زیادی پا به جهان گذاشته‌اند که هریک در عرصه تئاتر از هنرمندان مولف و صاحب سبک شناخته می شوند؛ هنرمندانی همچون اکبر رادی، زنده یاد هما روستا، داریوش مودبیان، زنده یاد احمد آقالو و... که به شکل متفاوت و ماندگاری هنر ...

|

نظرات کاربران