در حال بارگذاری ...
پس از دریافت جایزه ونیز

افشین هاشمى برای نوید محمدزاده یادداشتی نوشت

افشین هاشمی برای نوید محمدزاده پس از دریافت بهترین بازیگر بخش افق‌ها برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» از جشنواره ونیز یادداشتی نوشت.

اینجانب خان‌باباسلطنه، که در پردیسِ شهرزاد هست با شما همسایه، از طرفِ خود و شیرهایم که یکی ایرانیست و دیگری چاینیز، تبریک میگوییم به نویدخان شکارِ شیری از اهالیِ ونیز. و به شما پیشنهاد میکنیم شیرتان را بیاورید کنارِ شیرهای ما که شیرین اند همچون مویز.
چه بسا از همامیزیِ شیرِ ونیز و شیرِ چاینیز، جایزه ای دیگر بیاید سرآمدِ جوایزِ اندونزی تا اتازونی، و همینطور تا ابد جوایزتان بگیرند فزونی!

«شیرهای خان‌باباسلطنه» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی یک نمایشِ شادی‌آورِ موسیقایی (کمدی موزیکال) است که قصه‌ی آن در صد سال پیش می‌گذرد و تا آخر شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد سالن دو ساعت 21:30 به صحنه می رود.
گلاب آدینه، محمدرضا مالکی . شهرام مسعودی ، علیرضا ناصحی، وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی، مسیح کاظمی، فاطمه حیدری‌فر، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی، صبا گرگین‌پور، مهدی پناهی، محمد دائی‌چین، مبین دودانگی، معین طاهری‌طاری، صابر گل‌‌محمدی و مونا فرجاد در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

«پچ پچه های پشت خط نبرد»  نوشته علیرضا نادری و  به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد با بازی محمد اشکان‌فر، سینا بالاهنگ، حمید رحیمی، کیوان ساکت‌اف، محمدهادی عطایی، مهدی فریضه، امیراحمد قزوینی و نوید محمدزاده نیز تا پایان شهریور ساعت 20 در پردیس تئاتر شهرزاد سالن یک اجرا می رود.

 
مطالب مرتبط

«شیرهای خان بابا سلطنه» ویژه عکاسان به روی صحنه می‌رود

افشین هاشمی به استقبال میهمانان خود خواهد رفت
«شیرهای خان بابا سلطنه» ویژه عکاسان به روی صحنه می‌رود

افشین هاشمی به استقبال میهمانان خود خواهد رفت

به گزارش ایران تئاتر، نمایش کمدی موزیکال «شیرهای خان‌بابا سلطنه» به نویسندگی‌وکارگردانی افشین هاشمی روز یکشنبه؛ 29 مردادماه پذیرای عکاسان رسانه‌ها و اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر خواهد بود.

|

حمایت هنرمندان از کمپین #با_گوشى_خاموش_تئاتر_ببینیم

به خودمان و هنرمندان بر صحنه احترام بگذاریم
حمایت هنرمندان از کمپین #با_گوشى_خاموش_تئاتر_ببینیم

به خودمان و هنرمندان بر صحنه احترام بگذاریم

ایران تئاتر:در پی اعتراض رضا بهبودی به تماشاگر نمایش «گفت‌وگوی برجای‌ماندگان»، کمپینی از سوی اهالی تئاتر و علاقه‌مندان آن راه‌اندازی شده که از تماشاگران می‌خواهد با گوشی خاموش به دیدن تئاتر بروند.

|

نظرات کاربران