در حال بارگذاری ...
 • با موضوع خانواده شهدا

  قطار جنوب در سالن پرویز پرستویی به روی صحنه می‌رود

  قطار جنوب به کارگردانی مجتبی موحد زاده با موضوع همسر و خانواده شهدا در تماشاخانه گندم سالن پرویز پرستویی به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر قطار جنوب به نویسندگی علیرضا حنیفی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی موحد زاده از ٢٥ الی ٣١ شهریورماه ساعت ٢٠ در تماشاخانه گندم سالن پرویز پرستویی به روی صحنه می‌رود.
  مجتبی موحد زاده و فاطمه طهماسبی در قطار جنوب به‌عنوان بازیگر نقش‌آفرینی می‌کنند.
  از دیگر عوامل این نمایش می‌توان از مجتبی موحد زاده طراح صحنه، امیررضا اسحق زاده اهنگساز، شاهرخ طهرونی طراح نور، الهه قمیشی طراح گرافیک، امیرحسین غفاری طراح گریم، زهرا رسالت زاده طراح لباس، صفا اسکندری تیزر، داوود روسی مدیر صحنه، فریبا دیناری منشی صحنه، فرهاد شامی صدا نام برد.
  توماژ بلنده و علی بنایی به‌عنوان عکاس و محمد دلواری تدارکات، شاهرخ طهرونی و فرهاد شامی در بخش دکور و سهیلا انصاری به‌عنوان مشاور رسانه نمایش قطار جنوب فعالیت میکنند.
  نمایش قطار جنوب داستان زنی تنها است که شوهرش شهید شده و پس از 25 سال روح شوهر شهیدش به خانه آمده و زن از او بخاطر تنهایی گله دارد...
  مدت زمان اجرای قطار جنوب یک ساعت است علاقه مندان برای تهیه بلیط می‌توانند علاوه بر گیشه با شماره ٨٨٨٠٨٠١٧ تماس بگیرند.

   
  مطالب مرتبط

  نقد نمایش «سرباز شال بلند» به کارگردانی علیرضا حنیفی حاضر در بخش فجر پلاس فجر 37:

شالی به بلندای بیست سال انتظار
  نقد نمایش «سرباز شال بلند» به کارگردانی علیرضا حنیفی حاضر در بخش فجر پلاس فجر 37:

  شالی به بلندای بیست سال انتظار

  ایران تئاتر_سید علی تدین صدوقی : نام علیرضای حنیفی با تئاتر دفاع مقدس به نوعی عجین شده است . تئاتر دفاع مقدس را نمی توان بدون نام استادعلیرضا حنیفی تصور کرد . او و خانواده واطرافیانش که طمع  تلخ جنگ  را از نزدیک حس کرده اند وتبعات ناخوشایند آن را با پوست واستخوانشان لمس نموده ...

  |

  علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

این بود زندگی؟
  علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

  این بود زندگی؟

  ایران تئاتر: نمایش «هجده» نوشته‌ی محسن عظیمی با کارگردانی مسعود ترابی این روزها در سالن انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌رود. به همین بهانه با علیرضا حنیفی با نقش پدر خانواده که حضوری افتخاری در این نمایش دارد گفتگویی کوتاه انجام‌شده است.

  |

  گرامیداشت روز ارتش در رادیو نمایش

  گرامیداشت روز ارتش در رادیو نمایش

  رادیو نمایش با پخش نمایش رادیویی "گذرگاه قدیمی" روز ارتش را گرامی می دارد . به گزارش دریافتی ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، این نمایش رادیویی را علیرضا حنیفی بر اساس ...

  |

  نظرات کاربران