در حال بارگذاری ...
 • در دویست و شانزدهمین شماره ماهنامه

  مجله «نمایش» با نگاهی به «تئاتر فیزیکال» منتشر شد

  به گزارش ایران تئاتر نگاه ویژه این شماره مجله «نمایش» به «تئاتر فیزیکال» می‌پردازد، مقاله‌های «تئاتر فیزیکال و شاعرانگی فضایی ژک لکوک»، «متن و ویژگی‌های فیزیکی» و «حرکات موزون و تمرین‌های عملی آن در تئاتر فیزیکال» و گفت‌وگو با «یاسر خاسب» در این زمینه به چاپ رسیده است.

  در بخش نقد تئاتر در این شماره می‌توانید نقد نمایش «خسیس» به قلم عبدالرضا فریدزاده، نمایش «اپرای عروسکی خیام» به قلم رضا آشفته، نمایش «بنگاه تئاتر ال» به قلم سعید محبی، نمایش «اعتراف» به قلم شهرام خرازی ها، نمایش «رویای ماه» به قلم نوشین مهران و ابوالقاسم نجاری، نقد نمایش «ناتمام» به قلم مهدی نصیری و نقد نمایشنامه ی «پاریس» به قلم استاد امین صغیری را بخوانید.
  در گستره ی تئاتر جهان این شماره به تئاتر الجزایر اختصاص یافته است.
  از دیگر مطالب این شماره می توان به گفت‌وگو با دکتر فرهاد مهندس پور، گزارش هایی از رویداد های تئاتری، مقالات آزاد و ... اشاره کرد.
  مجله نمایش ویژه شهریور ماه (شماره ی 216) به سردبیری نصرالله قادری و مدیرمسئولی مهدی شفیعی در 120 صفحه چاپ و توزیع شده است.

   
  مطالب مرتبط

  پایان خرداد

چاپ شماره جدید مجله «نمایش»
  پایان خرداد

  چاپ شماره جدید مجله «نمایش»

  دویست و سیزدهمین شماره نشریه تخصصی تئاتر «نمایش» ویژه خردادماه با فهرست مطالب مهم و خواندنی از تئاتر ایران و جهان در اختیار مخاطبان این نشریه قرار گرفت.

  |

  شماره ۱۹۳مجله نمایش منتشر شد

  شماره ۱۹۳مجله نمایش منتشر شد

  تازه‌ترین شماره مجله نمایش با نگاه ویژه «مخاطب در تئا‌تر» منتشر شد. به گزارش سایت ایران تئاتر، مخاطبان و علاقمندان در ارتباط ...

  |

  نظرات کاربران