در حال بارگذاری ...
 • نمایش محمد رحمانیان با 47 اجرا پایان یافت

  31 هزار و پانصد نفر «آینه‌های روبرو» را دیدند

  سی‌ویک هزار و پانصد نفر در طول ۴۷ اجرا به تماشای فیلم‌تاتر «آینه‌های روبرو» به کارگردانی محمد رحمانیان در تالار وحدت نشستند.

  «آینه‌های روبرو» در حالی به پایان رسید که تصویر بزرگ بهرام بیضایی بر روی پرده تالار وحدت نمایان بود، محمد رحمانیان آخرین اجرای نمایش را به بهرام بیضایی تقدیم کرد. حاضرین دقایق طولانی با دست زدن‌های بی‌وقفه به تشویق بهرام بیضایی و گروه آیینه‌های روبرو پرداختند.
  «آینه‌های روبرو» هر شب با سالن مملو از تماشاگر و با استقبال کم‌نظیر مخاطبان به روی صحنه رفت، حسین علیزاده، واروژ کریم مسیحی و عادل فردوسی پور از جمله کسانی بودند که در سه شب پایانی اجرای «آینه‌های روبرو» به آنها تقدیم شد.
  نویسنده‌ی این اثر بهرام بیضایی است و با کارگردانی محمد رحمانیان و تهیه‌کنندگی اجرایی آزیتا موگویی هرشب در تالار وحدت به روی صحنه رفت.
  حبیب رضایی، بهنوش طباطبایی، احسان کرمی، علی تاجمیر، رویا بختیاری، الهه حسینی، نوشین اعتماد و رویا تیموریان بازیگران اصلی صحنه‌ی این فیلم‌تاتر بودند و بسیاری از بازیگران شاخص همچون داریوش ارجمند، بهزاد فراهانی، پرویز پورحسینی، هومن برق‌نورد‌، مجید مظفری، علی عمرانی، مهران احمدی، شقایق فراهانی، افشین هاشمی، حمید امجد، هدایت هاشمی و ...بازیگران پرده‌ی این فیلم‌تاتر «آینه‌های روبرو» بودند.

   
  مطالب مرتبط

  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم
  پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان کرد

  بازیگران افغان بی‌حاشیه‌ترین بازیگرانی بودند که با آن‌ها کار کردم

  ایران تئاتر:پیمان قیاسی کارگردان نمایش «خروس» که این متن را با تعدادی از بازیگران افغانی‌تبار در اداره تئاتر روی صحنه برده، گفت: به جرات می‌توانم بگویم که اجرای این اثر واقعا برایم لذت‌بخش بود چراکه با بازیگرانی بی‌حاشیه، منظم و طالبِ یادگیری روبرو بودم و خوشحالم که نتیجه ...

  |

  به بهانه اجرای نمایش «خروس» توسط هنرمندان افغانستانی

تبادل فرهنگ با زبان هنر
  به بهانه اجرای نمایش «خروس» توسط هنرمندان افغانستانی

  تبادل فرهنگ با زبان هنر

  ایران تئاتر- سیدرضا اورنگ: اخیرا نمایش «خروس» نوشته محمد رحمانیان با کارگردانی پیمان قیاسی و هنرمندان افغانستانی در خانه نمایش اداره تئاتر روی صحنه رفته است،یادداشت حاضر به بهانه اتفاق خوبی است که باید مدام تکرار شود.

  |

  نظرات کاربران