در حال بارگذاری ...
 • در مهرماه امسال به صحنه می‌روند

  برگزیدگان جشنواره تئاتر دانشگاهی در تالار مولوی

  مهرماه سال جاری مرکز تئاتر مولوی میزبان برگزیدگان جشنواره تئاتر دانشگاهی خواهد بود و نمایش‌های برگزیده در این مرکز اجرای عمومی خواهند داشت.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «کارِ خانگی» به کارگردانی نرگس بهروزیان که از آثار معرفی‌شده از سوی دبیرخانه بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی است، از پانزدهم مهرماه سال جاری در مرکز تئاتر مولوی اجرای عمومی خواهد داشت.
  همچنین نمایش «لوسیا» به کارگردانی شهاب مهربان که در جشنواره نوزدهم تئاتر دانشگاهی و سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور داشت از دوازدهم مهرماه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.
  مرکز تئاتر مولوی که به‌عنوان یکی از ارکان اصلی جریان تئاتر دانشگاهی شناخته شده است، در مهرماه سال جاری و همزمان با آغاز فعالیت مراکز آموزش عالی کشور. فعالیت خود در نیمه دوم سال 96 را با اجرای عمومی برگزیدگان جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی آغاز می کند.

   
  مطالب مرتبط

  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

  استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

  نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

  |

  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

  حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

  ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

  |

  نظرات کاربران