در حال بارگذاری ...
 • به کارگردانی افسانه ماهیان

  «کوکوی کبوتران حرم» علیرضا نادری به صحنه می رود

  در پردیس تئاتر شهرزاد «کوکوی کبوتران حرم» علیرضا نادری به کارگردانی افسانه ماهیان به صحنه می رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «کوکوی کبوتران حرم» نوشته علیرضا نادری و به کارگردانی افسانه ماهیان از 13 مهر در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می رود.

  در این نمایش که 12 پرسوناژ زن دارد، مرضیه بدرقه، بهناز جعفری، ناهید مسلمی، مسیح کاظمی، عاطفه رضوی، فروغ قجابگلی، مرضیه وفامهر، یلدا عباسی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی، شقایق دهقان و شیدا خلیق به ایفای نقش می پردازند.

  افسانه ماهیان پیش از این کارگردانی آثاری چون هم هوایی، سه جلسه تراپی و از زیرزمین تا پشت بام را برعهده داشته است.

  از دیگر عوامل این نمایش می توان به منوچهر شجاع(طراح صحنه، لباس و نور)، امیر اسمی(طراح گرافیک)، بامداد افشار(موسیقی)، تورج ثمینی پور(مدیر تهیه و تولید)، محمدزمان وفاجویی(دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)،‌ روژان کرنژاد(دستیار دوم کارگردان و منشی صحنه)، نونا نیسی و اشکان جذابیان(مدیران صحنه) و البرز تیمورزاده(مسئول عکس و ویدئو) اشاره کرد.

  این جمله علیرضا نادری که «این نمایش در ستایش گوش است که هوش ببخشد» بن مایه نمایش «کوکوی کبوتران حرم» که نمایشنامه ای اجتماعی است، قرار گرفته است.

  «کوکوی کبوتران حرم» جدیدترین اثر گروه تئاتر شیوه است که از 13 مهر در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان حافظ، نوفل لوشاتو، پلاک 74  به صحنه می رود.
  مطالب مرتبط

  تغییر زمان اجرا در هفته پایانی

«کوکوی کبوتران حرم» تا 25 آبان به صحنه می‌رود
  تغییر زمان اجرا در هفته پایانی

  «کوکوی کبوتران حرم» تا 25 آبان به صحنه می‌رود

  «کوکوی کبوتران حرم» این روزها در تماشاخانه شهرزاد میزبان علاقه مندان به تئاتر است و ضمن اعلام آخرین تمدید اجراهایش، درهفته پایانی پیشرو از روز جمعه مورخ 19 آبان الی 25 آبان ماه ساعت 20:30 روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران