در حال بارگذاری ...
 • در راه‌پیمایی بزرگ اربعین

  میزبانی نمایش «نفس المهموم» از چهره‌های مشهور اجتماعی سیاسی دنیا

  اجرای نمایش «نفس المهموم» در عراق در حالی به روزهای پایانی خود می‌رسد که تاکنون تعداد زیادی از چهره‌های شناخته شده و مشهور فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از سراسر دنیا به تماشای این نمایش نشستند.

  به گزارش ایران تئاتر، در حالی‌که نمایش «نفس المهموم» به کارگردانی سعید اسماعیلی به آخرین اجراهای خود در روزهای راه‌پیمایی میلیونی اربعین نزدیک می‌شود، تعداد بسیاری از شخصیت‌های مهم سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از سراسر دنیا تماشاگر این نمایش بوده‌اند.

  سینتیا مک کنی عضو سابق کنگره آمریکا و از فعالان سیاسی اجتماعی، امام مجاهدعبدالکریم امام جماعت مسجد حضرت رسول(ص) در لس آنجلس، فابریزیا بالدسرا، ادی مک لود آرمسترانگ از فعالان سیاسی اجتماعی، الکساندر دوگین مشاور ادیان ولادمیرپوتین، ماما ادی قصه‌پرداز و قصه‌نویس معروف آمریکایی و... از جمله چهره‌های شناخته شده‌ای هستند که تاکنون به تماشای این نمایش نشسته‌اند.

  نمایش «نفس المهموم» کاری از مهنا و محصول بنیاد فرهنگی روایت فتح است و در شهر نجف زیر پل ثوره العشرین، ابتدای خیابان امام علی(ع)، موکب نجم الثاقب روی صحنه میرود.
  مطالب مرتبط

  در یک شب سرد پاییزی رخ داد

استقبال از اولین شب اجرای نمایش میدانی رسول
  در یک شب سرد پاییزی رخ داد

  استقبال از اولین شب اجرای نمایش میدانی رسول

  اولین شب اجرای نمایش بزرگ میدانی «رسول» به نویسندگی و بازی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی سعید اسماعیلی با حضور گرم و پرشور تماشاگرانی از سراسر تهران و به همت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد روی صحنه رفت.

  |

  شهرام کرمی: برای اجرای آثار مشابه «فصل وصل» باید مکانی ثابت درنظر گرفت

تلطیف فضای نمایش با حضور شخصیت های زن
  شهرام کرمی: برای اجرای آثار مشابه «فصل وصل» باید مکانی ثابت درنظر گرفت

  تلطیف فضای نمایش با حضور شخصیت های زن

  مدیر مرکز هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تماشای «فصل وصل» تأکید کرد در طول داستان این نمایش جنبه حماسی در چهار دوره تاریخی برجسته شده و همچنین حضور شخصیت های خانم فضای کار را تلطیف کرده است.

  |

  نظرات کاربران