در حال بارگذاری ...
 • با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان تئاتر

  نشست هم اندیشی جشنواره منطقه ای تئاتر طنزآغاجاری برگزار شد

  جلسه هم اندیشی جشنواره منطقه ای تئاتر طنز شهرستان آغاجاری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش ایران تئاتر از خوزستان، این نشست با حضور احمد عبداللهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاجاری، بهزاد خیرالهی نماینده انجمن هنرهای نمایشی استان، بهاره پورافشار مشاور هنری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری، مصطفی تمیمی‌پور مسئول دفتر انجمن هنرهای نمایشی شهرستان، اکبر ممویی کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاجاری برگزار گردید.

  در این نشست احمد عبدالهی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاجاری ضمن خیر مقدم به هنرمندان حاضر در جلسه و تقدیر از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاونت هنری سینمایی اداره کل بابت حمایت‌هایشان از برگزاری جشنواره منطقه ای طنز در شهرستان آغاجاری از قدمت تئاتر در شهرستان آغاجاری، جایگاه تئاتر، اهمیت جشنواره و اهداف جشنواره منطقه‌ای طنز در این شهرستان توضیحاتی را ارائه نمود.

  در ادامه بهزاد خیرالهی نماینده انجمن نمایشی طنز استان، حمایت خود و انجمن هنرهای نمایشی استان را جهت برگزاری جشنواره منطقه‌ای در شهرستان آغاجاری اعلام نمود.

  همچنین بهاره پورافشار و مصطفی تمیمی پور جهت پیگیری امور برگزاری جشنواره طنز منطقه‌ای در شهرستان آغاجاری اعلام آمادگی کردند.

  در پایان بهزاد خیرالهی و مصطفی تمیمی‌پور و بهاره پورافشار به ترتیب احکام خود را به عنوان دبیر اجرایی جشنواره طنز منطقه‌ای، مسئول دفتر نمایشی شهرستان و مشاور هنری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از احمد عبدالهی دریافت کردند.
  نظرات کاربران