در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • همسر شهید مدافع حرم مهدی ثامنی در جشنواره تئاتر فجر گفت:

  «نامیرا» تحلیل سیاسی درستی درباره شرایط منطقه و عملکرد داعش دارد

  همسر شهید مدافع حرم مهدی ثامنی در شب تولد و شهادت این شهید به تماشای نمایش «نامیرا» کاری از امیرحسین شفیعی نشست.

  به گزارش ایران تئاتر همسر شهید مدافع حرم مهدی ثامنی در شب تولد و شهادت این شهید مدافع حرم به تماشای نامیرا اثر امیرحسین شفیعی نشست و گفت: نمایش «نامیرا» ازنظر من اثر ارزشمندی است بخصوص اینکه بخش‌هایی از این اثر با توجه به آنچه به‌واسطه همسرم درک کرده‌ام، کاملاً به حقیقت نزدیک است.
  وی بیان کرد: خوشحالم که هنرمندانی وجود دارند که قدر شهدای مدافع حرم و انقلاب اسلامی را می‎دانند و با توجه به ارزش‌هایی که مطرح است، دست به تولید آثار نمایشی چون «نامیرا» می‌زنند.
  این همسر شهید درباره تولید آثار هنری برای نسل جدید اظهار کرد: اولین بار است که شاهد اشتیاق مردم برای دیدن یک نمایش محیطی آن‌هم زیر باران تند زمستانی هستم و از اینکه قشر جوان و نسل جدید توانسته‌اند با نمایشی درباره شهدا ارتباط عمیق برقرار کنند بسیار خوشحالم. معتقدم افراد نسل جدید می‌توانند از نمایش‌ «نامیرا» بیشترین بهره را ببرند.
  وی تأکید کرد: این اثر کاملاً توانست تحلیل سیاسی درستی نسبت به شرایطی که در منطقه بوجود آمد و عملکرد داعش، داشته باشد. نمایش «نامیرا» نگرش واقعی داعش و جنایت‌هایش را به جوانان معرفی کرد.
  لازم به یادآوری است، شهید مهدی ثامنی از شهدای مدافع حرم بود که در سال ۱۳۹۴ مقارن با سالروز تولدش به مقام رفیع شهادت نائل شد. تاکنون پیکر پاک این شهید به میهن بازنگشته است.

  «نامیرا» نمایشی خیابانی به کارگردانی امیرحسین شفیعی است که از اولین روز جشنواره تئاتر فجر ساعت 18:15 در محوطه تئاتر شهر اجرای آن آغاز شد و تا جمعه 3 اسفند ادامه دارد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر