در حال بارگذاری ...
حمیدرضا هراسانی خبرداد:

آغاز بازبینی جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران

رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران گفت: بازبینی بخش بچه های محله جشنواره تئاتر بسیج مازندران از ۲۹ مهر ماه آغاز می شود.

به گزارش ایران تئاتر حمیدرضا هراسانی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران و رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران از آغاز بازبینی بخش بچه های محله جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران خبر داد و گفت: این بازبینی تا 30 مهرماه ادامه  خواهد داشت و در این بازبینی آقایان« حمیدرضا گل محمدی تواندشتی» ، «یاسر محمودی برنتی»، «مصطفی اژدرپور منفرد» به عنوان هیات داوران بازبین و «سید حسین ساداتی سلیمی» بعنوان ناظر هیات بازبینی، ۱۴ نمایش را که در مرحله بازخوانی پذیرفته شده است در شهرهای آمل، بابل، فریدونکنار، قائم‌شهر، نکا و نور مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی افزود: فراخوان  جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران در دوبخش  بچه های محله و صحنه ای اعلام شد که پس از اعلام فراخوان جشنواره و پایان مهلت ارسال متون نمایش در ۲۱ مرداد ماه۹۶ ،  مجموعا ۵۸ متن نمایشی  به دبیر خانه جشنواره ارسال شد.

هراسانی ادامه داد: از این تعداد متون رسیده ۳۹ متن در بخش صحنه‌ای و ۱۹ متن در بخش بچه‌های محله  بود. افزود:  پس از داوری در مرحله بازخوانی توسط هیات داوران ۱۴متن در بخش بچه‌‌های محله و ۲۷ متن در بخش صحنه‌ای پذیرفته شد.

 رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران خاطرنشان کرد:   بازبینی بخش صحنه ای این جشنواره نیز از یکم  آبانماه آغاز می شود و تا چهارم آبان ما ادامه خواهد داشت که در این بخش آقایان  «سلمان خطی»، «رضا پاک نژاد»، «یاسر محمودی» به عنوان هیئت داوران بازبین  و «سید حسین ساداتی سلیمی» بعنوان داور ناظر، به بازبینی  ۲۷ نمایش  در شهرهای  آمل، بابل، بابلسر، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، فریدونکنار، قائم شهر،  نور و نوشهر می پردازند.

وی در پایان با ارایه این مطلب که  نتایج پذیرفته شدگان در این جشنواره پنجم آبان  ۹۶ اعلام  می شود افزود: این جشنواره هفته اول آذرماه جاری همزمان با هفته گرامی داشت بسیج برگزار  خواهد شد.

 
نظرات کاربران