در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی منتشر شد:

  فراخوان برگزاری دوره آموزشی تئاتر در دانشگاه مازندران

  معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری دوره آموزشی تئاتر از سوی کانون تئاتر سیاووشان جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران در این دانشگاه خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر سیده زینب تقوی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران، با اعلام خبر فوق گفت: در جوامع توسعه یافته و یا در حال توسعه، تئاتر از ارکان اصلی و تحول‌آفرین نهاد اجتماعی محسوب می‌شود.
  وی تأکید کرد: طبق روال گذشته  فعالیت‌های فرهنگی هنری جهاد دانشگاهی در عرصه دانشگاه مازندران امسال نیز کانون تئاتر سیاووشان جهاد دانشگاهی مازندران  با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران اقدام به برگزاری دوره آموزشی  بازیگری تئاتر کرده است.

  معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی افزود: در این دوره آموزشی فراگیران  تحت نظر حمیدرضا گل محمدی تواندشتی  کارشناس تئاتر جهاد دانشگاهی به آموزش مباحث تئوری و  تمرینات عملی بازیگری تئاتر می پردازد .

  تقوی ادامه داد:  دانشجویان علاقه مند به هنر تئاتر دانشگاه مازندران می توانند تا دهم آدر ماه 96 به دفتر جهاد دانشگاهی واقع در  ساختمان شماره 3 شیمی واقع  در پردیس دانشگاه مازندران مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و شرکت در این دوره اقدام و یا اینکه جهت اطلاعات بیششتر  با شماره تماس0113532343 ،09192121124تماس حاصل کنند.

  معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران با ارایه این مطلب که این دوره نهمین دوره آموزشی تئاتر است که ازسوی جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت فرهنگی  و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار می شود خاطرنشان کرد: به هنرجویان شرکت کننده در پایان  این دوره آموزشی گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر