در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • حسین مسافرآستانه پس از تماشای نمایش کاملیا غزلی عنوان کرد

  کارگردانی «من یه زنم صدامو می‌شنوین؟» بسیار هوشمندانه بود

  حسین مسافرآستانه درباره نمایش «من یه زنم صدامو می‌شنوین؟» گفت: این اثر به نظر من یک کار منسجم، محکم و خلاقانه با کارگردانی بسیار هوشمندانه است.

  به گزارش ایران تئاتر، حسین مسافرآستانه کارگردان و مدیر باسابقه تئاتر پس از تماشای نمایش «من یه زنم صدامو می‌شنوین؟» در تالار مولوی این نمایش را اثری منسجم، محکم و خلاقانه دانست و گفت: من کارگردانی این نمایش بسیار پسندیدم و به نظرم کارگردانی بسیار هوشمندانه‌ای داشت. علاه براین، میزانسن‌های کار بسیار حساب شده و دقیق بود.

  مسافرآستانه افزود: بازی‌ همه بازیگران جوان منسجم، دقیق، روان و یکدست بود و همین موضوع موجب شده بودکه لحظات تاثیرگذاری در آن پدید بیاید. نکته مهم و جالب توجه دیگر اینکه در این نمایش به همه جزئیات توجه شده بود به عنوان نمونه طراحی صحنه که خود ناشی از عوالم و احساسات تودرتوی زن‌ها بود و یا طراحی لباس‌ها بسیار حساب شده و دقیق بود.

  این مدیر تئاتری اضافه کرد: اگر بخواهم نقدی به این کار وارد کنم اینکه تفکر متن و انتخاب سوژه بسیار خوب بود ولی نوع پرداخت متن و طرح مسئله کمی از روح تئاتری فاصله گرفته بود و به عقیده من در بخش‌هایی از کار ما شاهد صحنه‌ها و یا مونولوگ‌هایی بودیم که کمی شعاری و جانبدارانه بود؛ این در حالیست که تئاتر باید فقط طرح مسئله کند و قضاوت را به عهده خود تماشاگر بگذارد.

  گفتنی است، نمایش «من یه زنم، صدامو مى‌شنوین؟» کاری از گروه تئاتر پراکسیس به نویسندگی و کارگردانی کاملیا غزلی است هر روز ساعت 19 در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه می‌رود.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر