در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

  نمایش های تازه با اسانس آلودگی هوا 

  ایران تئاتر: با وجود آلودگی هوای شهر تهران روز به روز به تعداد نمایش های پایتخت اضافه می شود. در هفته پیش رو نمایش های تازه ای همچون «تب سرد روی پیشانی داغ»، «لش زدایی»، «ده سال تنهایی» میزبان مخاطبان شده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته اول دی ماه میهمان این تماشاخانه ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، این روز ها آلودگی هوا فعالیت همه ی مردم را تحت تاثیر خود قرار داده و تئاتر نیز ازین قاعده مستثنا نیست. اما با همه این تفاسیر ماه قبل از جشنواره فجر بوده و ترافیک نمایش ها در استان تهران بیشتر از همیشه است. در هفته پیش رو نمایش های تازه ای همچون «تب سرد روی پیشانی داغ»، «لش زدایی»، «ده سال تنهایی» میزبان مخاطبان شده اند. در متن پیش رو می خواهیم نمایش هایی را که در هفته اول دی ماه میهمان سالن های دولتی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی کنیم.

   

  تئاتر شهر و نمایش هایش

  نمایش «دو دلقک و نصفی» به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی از دوشنبه 20 آذر ماه در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به صحنه رفته است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: زیتو نابالغ که بعد از ده سال از کارخانه اخراج شده در شب عید کریسمس برای گرفتن حقش از پنجره وارد اتاق رییس می‌شود و با رییس که نیمه شب در اتاقش مشغول به کار است مواجه می‌شود... .این نمایش با بازی مازیار تهرانی، سهراب حسینی، آذین رئوف تا پایان دی ماه هرشب ساعت 20 به مدت 65 دقیقه از تئاتر دوستان در این سالن میزبانی می کند. علاقمندان به تماشای این نمایش می توانند با پرداخت 40 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «فعل» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی راد از ساعت 19 چهارشنبه 22 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر شده است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: یک معلم مرد وارد دبیرستانی دخترانه می‌شود تا به آنها ادبیات درس دهد. او نظریه‌ای درباره  دستور زبان و فعل دارد. این نظریه پیوند می‌خورد با تمام زندگی‌اش‌: با مفهوم فاعلیت، انفعال، عشق و فاجعه... . میلاد رحیمی، باران کوثری، به‌آفرید غفاریان، فربد فرهنگ، رزیتا علیزاده، روجا جعفری، فرنوش نیک‌اندیش و مهبان جلالی بازیگرانی هستند که در این نمایش 160 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 24 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «تب سرد روی پیشانی داغ» به نویسندگی علی حاتمی نژاد و با کارگردانی حسن عابدی از ساعت 18 جمعه 1 دی ماه در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته و تا پایان ماه جاری به نمایش خود در این سالن ادامه می دهد. پیام دهکردی، عارفه لک، فرشاد فهیمی، باران شادپوری بازیگرانی هستند که در این نمایش 75 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  همچنین نمایش «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی محمودرضا رحیمی از ساعت 20 سه شنبه 28 آذر ماه اجرای خود را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کرده و تا 22 دی ماه به نمایش خود در این سالن ادامه می دهد. میترا ثارالهی، بهرام حاج جعفری زاده، آناهیتا خسروی، پردیس رفیعی، سیامک زین‌الدینی، محمد سرفرازی، محمدحسین سعیدی، زهره شاه‌محمدی، عباس شکیب‌مهر، سیده نوش‌آفرین طوسی، نسترن قاضیانی، رزا کریمی، نیما لبخنده، ساناز نام‌دوست، علیرضا نصیری بازیگرانی هستند که در این نمایش 90 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. در خلاصه داستان این اثر آمده است: داستان این نمایش بر سر تقسیم اراضی بین مردم پس از جنگ جهانی است که به واسطه حل این مشکل به سمت نمایشنامه ای می‌روند تا مشکل خود را با آن نمایشنامه حل کنند، و نام آن دایره گچی قفقازی است... . بهای بلیت این اثر 25 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «کوررنگی» به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه از ساعت 19 سه شنبه 28 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: بیماری کوررنگی نتیجه اختلال در سلول‌های مخروطی تشخیص رنگ است. در نوعی کمیاب و نادر از این بیماری هر سه دسته از مخروطهای رنگی خاموش هستند، فرد تنها جهانی خاکستری و روندی از سیاه تا سفید را تشخیص می‌دهد. این نوع کوررنگی را تک رنگ بینی یا Monochormacy می‌گویند... . این نمایش با بازی بهار کاتوزی و عباس جمالی تا 15 دی ماه هرشب به مدت 60 دقیقه در این سالن به نمایش گذاشته می شود. علاقمندان به تماشای این نمایش می توانند با پرداخت 25 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «لش زدایی» به کارگردانی خسرو امیری دومین اثری است که نوید محمد زاده در آن به عنوان تهیه کننده سهیم است، که از 3 دی ماه در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود. این نمایش با بازی کوروش شاهونه تا 20 دی ماه هرشب ساعت 18 به مدت 50 دقیقه به اجرا گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  سمندریان بدون نمایش؛ ناظر زاده میزبان دو نمایش تازه!

  نمایش «نفر دوم» به نویسندگی و کارگردانی مهین صدری از ساعت 19 سه شنبه 28 آذر ماه اجرای خود را در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده و تا 27 دی ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. ستاره اسکندری، الهام کردا، مهین صدری، مریم حسینی بازیگرانی هستند که در این نمایش 90 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازد. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 35 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «صد درصد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل‌کاشی از ساعت 21 سه شنبه 28 آذر ماه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر میزبان تئاتر دوستان شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: بازیگر جوانی برای خواندن نمایشنامه به خانه دختری می‌رود ... . این نمایش با بازی ستاره پسیانی، هوتن شکیبا تا 27 دی ماه هرشب به مدت 90 دقیقه در این سالن به اجرا گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر بر اساس مکان صندلی مورد نظر از 30 تا 40 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  پارسایی و ستارگانش در وحدت!

  نمایش «الیور توئیست» نمایش تازه حسین پارسائی بوده که از چهارشنبه اول آذر ماه میزبان مخاطبان در تالار وحدت شده است. این نمایش با بازی امیرکاوه آهنین‌جان، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق، نوید محمدزاده و همراهی بیش از ۱۰۰ بازیگر و هنرجوی نوجوان تا 30 دی ماه هرشب ساعت 18 به مدت دو ساعت برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر بر اساس مکان صندلی مورد نظر از 40 تا 95 هزار تومان تایین شده است.

   

  کنسرت نمایش «ده سال تنهایی» به نویسندگی و کارگردانی اشکان خطیبی در هفته پیش رو  ساعت 21:30 یکشنبه و دوشنبه 3 و 4 دی ماه برای مخاطبان در تالار وحدت به نمایش گذاشته می شود. آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام، اشکان خطیبی بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این نمایش بر اساس مکان صندلی مورد نظر از 35 تا 135 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  حافظ میزبان دو نمایش تازه!

  نمایش «گاو بازی» به طراحی و کارگردانی احسان پایدار از ساعت 18:30 دوشنبه 27 آذر ماه در تالار حافظ به صحنه رفته و تا 19 دی ماه به اجرای خود در این سالن ادامه می دهد. در خلاصه داستان این اثر آمده است: داستان در یک دفتر اداری اتفاق می افتـد که سـه همکار مشغول جدل برای حفظ شغل خود هستند چرا که بعد از ملاقات با مدیر ارشد شرکت، به علت تعدیل نیرو، بناست تا یک نفر از این سه همکار اخراج شود... . امیر قنبری، منا شریفی، شایان رسولی، برنا اعتمادی بازیگرانی هستند که در این نمایش یک ساعته به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 30 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «تابوتخانه ی خاموش» به نویسندگی رحمان خوب زاده و با کارگردانی مشترک رحمان خوب زاده و حسن رونده از ساعت 21 سه شنبه 28 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در تالار حافظ شده است. این نمایش با بازی مهران نائل، بهنام شرفی، نفیسه روشن، حسن اسدی، الهه ناظری، فرناز توللی، مهرداد خانی، مهسا عبدل و فرم کارانی همچون مینا مرادی، ملیکا حسینی، فائزه بهرامی، زهرا صفری، نگار آزاد، امیرحسین شیرازیان، آرزو احمدیان، رضا کاشی لو، ابوالفضل کاوندی، خاطره خوشدل، مهدی گوهر دوست، ثمین بی طرف، سپیده غلامی، حسین حیدری، طهورا زهدی، دنیا سلیمانی، مسعود خانی، زهرا گوهر دوست، طلوع تهرانی، مهسا طاهری، معصومه عباداله پور، مهدی عباسی، نگار صحرا نورد، سپیده سوهانی تا 20 دی ماه هرشب برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر 30 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  مولوی همچنان از تولید مشترک ایران و فرانسه میزبانی می کند!

  نمایش «من یه زنم، صدامو مى‌شنوین؟» به نویسندگی و کارگردانی کاملیا غزلی از ساعت 19 دوشنبه 13 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در سالن اصلی تالار مولوی شده و تا یکشنبه 10 دی ماه به اجرای خود در این سالن ادامه می دهد. در خلاصه داستان این اثر آمده است: این نمایش شامل خرده داستانهای تودرتو است که بیانگر درده ها، رنج ها، شکست ها و حتی شادی های اوست که هر کدام توسط زنان بیان می شوند... . الناز اسمعیل زادگان، دیبا خاتمی، لاله مرزبان، غزاله مشعشعی، ساناز نجفی، مهسا نعمتی، دریا یاسری و سروش کریمی نژاد بازیگرانی هستند که در این نمایش 65 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 25 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «بعد ازین» کاری مشترک از ندا شاهرخی، ژان لویی اکل و یاسمن خواجه ای است ، که از ساعت 20:30 یکشنبه 26 آذر ماه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه رفته و تنها تا چهارشنبه هفته پیش رو میزبان تئاتر دوستان است. پگاه ابراهیمی، المیرا آشفته، آوا تدین، نیکی ساغری، عارفه صادق محمدی بازیگرانی هستند که در این نمایش 75 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 25 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «توارد» به نویسندگی مشترک علی نورانی، همایون حجازی و با کارگردانی على نورانى از ساعت 18 دوشنبه 27 آذر ماه اجرای خود را در سالن کوچک تالار مولوی آغاز کرده و تا 12 دی ماه به نمایش خود در این سالن ادامه می دهد. در خلاصه داستان این اثر آمده است: توارد داستان انطباق جهان های مجازی زوجی است که علی رغم کیلومتر ها فاصله از هم به واسطه ی تکنولوژی به امکان یک زندگی مشترک دست پیدا کرده اند، امکانی که مرز های واقعیت و خیال را برای آنها لحظه به لحظه رقیق و رقیق تر می کند... . فاطیما بهارمست، صالح علوی زاده، جاناتان فلمن بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 25 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  همچنین نمایش «آن» به نویسندگی و کارگردانی همایون حجازی از ساعت 20 یکشنبه 3 دی ماه در سالن کوچک تالار مولوی به صحنه می رود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «آن» طرح یک پرسش است چه فرقی دارد تنهایی قبل از مرگ با تنهایی بعد از مرگ ؟ مگر نه اینکه تنها به دنیا می آییم و تنها میمیریم پس چرا در این میانه کسی باید در میان باشد؟... . این نمایش با بازی سجاد تابش و گلنوش قهرمانی تا پایان ماه جاری هرشب به مدت 50 دقیقه برای تئاتر دوستان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر 25 هزار تومان تایین شده است.

   

  خانه هنرمندان با 3 نمایش، تازه می شود!

  نمایش «مکبث داستان اسباب بازی‌ها و قاعده مرگ» به نویسندگی میرسعید مولویان و با کارگردانی شیما حسن زاده از ساعت 17:30 یکشنبه سوم دی ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می رود و تا 24 دی ماه برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. علی آرونی، پریاجمالیان، حوریاجمالیان، نگین خلیل زاده، یوسف فروتن، رضاکهن، سپیده لطفی، سمانه محمدعلی، مصطفی مهربان و نسیم یاقوتی، شیوا شریعت زاده، علیرضا فتحعلیان، حوریاجمالیان بازیگران و عروسک گردانانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 20 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  نمایش «مردان بیوه» به کارگردانی علی عامل هاشمی از ساعت 19:30 یکشنبه سوم دی ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان تئاتر دوستان می شود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: مردی به دلیل علاقه به فرهنگ شرق چند همسر دارد و همسرانش او را مومیایی کرده اند... . این نمایش با بازی سهیل عبدی، لبخند بدیعی، حامد ادوای، ساناز عابدی نسب، پریسا رحیمی، محمدرضا ایمانیان تا 23 دی ماه هرشب به مدت 50 دقیقه برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  همچنین نمایش «عموزاده ای از ناکجا...» به نویسندگی و کارگردانی ندا قربانیان از ساعت 21 یکشنبه سوم دی ماه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه رفته و تا 24 دی ماه از تئاتر دوستان در این سالن میزبانی می کند. در خلاصه داستان این اثر آمده است: مرغ‌های مزرعه‌ای پس از ورود خروس جدیدی به مزرعه اتفاق‌های متفاوتی برایشان می‌افتد، آنها که اسیر بند یکنواختی روزگار بودند حالا به شکلی متفاوت می‌نگرند... . رضا رباط جزی، محمود حقیری، ندا قربانیان، عبدالرضا یعقوبی، حسین عارف، سید فرزاد تجلی، میلاد زعفرانی، ستاره میرزاخانی، ژینوس رحمتی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 20 هزار تومان تایین شده است.

   

  تالار هنر جایی که کودکان با تئاتر آشنا می شوند!

  نمایش «چتر سفید» به نویسندگی مهدی نیک روش و با کارگردانی حمید گلی از ساعت 17:30 دوشنبه 20 آذر ماه در تالار هنر به صحنه رفته و تا 10 دی ماه از تئاتر دوستان در این سالن میزبانی می کند. علی فروتن، حمید گلی، محمد حاجی بابایی، سعید برجعلی و موژان حاصلی پژوه، محمد رضا اصغری، عسل شاکری، امیر علی محمدی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 18 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «داروگ و گربه ی نوازنده» به نویسندگی و کارگردانی سیمین امیریان از ساعت 19 دوشنبه 20 آذر ماه در تالار هنر به صحنه رفته و تا 10 دی ماه در این سالن به نمایش گذاشته می شود. فاطمه امینی ، بنیامین بخشی زاده ، حسین شفیعی ، سهیل پناهی ، المیرا پارسا، فرشاد مولائی، رها مقدم ،معصومه آرواز ، حمیدرضا گودرزی سهیل میرزاآقایی و محمدرضا علیمردانی به صورت تصویری بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 18 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  سنگلچ دو اجرایی می شود!

  نمایش «فلان و چنان» به نویسندگی و کارگردانی رضا شاهبداغی از ساعت 19 سه شنبه 28 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در تماشاخانه سنگلج شده و تا 27 دی ماه به نمایش خود در این سالن ادامه می دهد. در خلاصه داستان این اثر آمده است: یه بار گفتم من مجروح جراحتم... آثار شکنجه روی تنم.... انجام میدم با بدنم... القای حس خفگی، یا بی وطنی، یا انزجار از آب خوش در گلو، یا مرگ، یا ناگهان فوت کنه کسی به دیار عدم رهسپار... همین جوری الکی... حذف فیزیکی، بی هیچ نشانه از کاری، کسی، یا چیزی... که به خدا خود خودکشی از فرط استیصال... .قربان نجفی، مهناز خطیبی، افسانه میر باقری، بیتا آزادی بازیگرانی هستند که در این نمایش 1 ساعته به ایفای نقش می پردازند. بهای بیلت این اثر 20 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «جوحی و کدخدا» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی از ساعت 20:15 پنجشنبه 30 آذر ماه در تماشاخانه سنگلچ به صحنه رفته و تا 27 دی ماه در این سالن به نمایش گذاشته می شود. جوادانصافی، امیرپارسی، محمدنصر، فریبامهدیه، احمدآهسته، محمدرضاقربانی، حمیدرئوف، رضامعراجی، محمدرضالوانی، ابوالفضل عشرب، شیرین کاشفی، فروغ یزدان و امیر محمد انصافی بازیگرانی هستند که در این نمایش 80 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 20 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  آخرین بازی استاد محمد در خانه نمایش!

  نمایش «آخرین بازی» متن پرطرفدار این روزهای محمود استاد محمد بوده که این بار از ساعت 18 سه شنبه 14 آذر ماه توسط حسین توکلی برای اجرا در خانه نمایش اداره تئاتر به صحنه رفته است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: شروین، هنرپیشه سوپراستار و شناخته‌ شده سینمای گذشته ایران است که به آمریکا مهاجرت کرده و در آپارتمان محقر خود، روزگار سختی را می‌گذراند و همچنان در توهم گذشته خوش خود است... . این نمایش با بازی محمدرضا آزادفرد، حسین توکلی و با صدای مهسا ایرانیان، امین اکبری‌نسب، علی عطایی‌حور تا 8 دی ماه برای تئاتر دوستان در این سالن هرشب به مدت 1 ساعت به اجرا گذاشته می شود. بهای بلیت این اثر 20 هزار تومان تایین شده است.

   

  سالن گلستان با صبری؛ نمایشی که نباید از دست داد!

  نمایش «منو نمی بره» به نویسندگی و کارگردانی زهرا صبری از ساعت 19 جمعه 3 آذر ماه در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان تئاتر دوستان شده است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «منو نمی‌بره» نمایشی ویژه مخاطب نوجوان و بزرگسال است و مضمون آن درباره‌ی رها شدن از تمام حسرت‌ها، دروغ‌ها، حسادت‌ها، جدایی‌ها و خاطره‌های تلخ و شیرین روزهای گذشته است... .این نمایش با بازی بهناز مهدی‌خواه، فهیمه باروتچی، خاطره عیسوند، نازنین نادر پور و سعید ابک تا 27 دی ماه هرشب به مدت 55 دقیقه برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهای بلیط این اثر 8 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «آرزوهای بافتنی» به نویسندگی فرهاد اسماعیلی و کارگردانی کبری مالمیر از ساعت 17 یکشنبه ۱۹ آذر در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه رفته است.در خلاصه داستان این اثر آمده است: «آرزوهای بافتنی» داستان کلاف بافتنی‌ای است که دیگر شاد نیست و در بازی‌های دوستانش شرکت نمی‌کند. او چیزی در سر دارد که نمی‌تواند به دیگران بگوید برای همین نمی‌خواهد بافته شود. خاله بافتنی متوجه می‌شود که او نگران زندگی بچه‌هایی است که در مناطق کم آب دچار مشکلند و نمی‌داند چه طور به آن‌ها کمک کند... . این نمایش با عروسک گردانی آرزو صدری، عماد عابدی و لیلا بیگوند تا اواسط دی ماه به اجرای خود در این سالن ادامه می دهد. بهای بلیت این نمایش 8 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  مهر و ماه با 2 نمایش زمستانی می شوند!

  نمایش «بر پیکری نبردی رو به خاموشی است» به نویسندگی و کارگردانی کیوان خسرو مرادی از ساعت 18 پنجشنبه 23 آذر ماه اجرای خود را در تماشاخانه ماه حوزه هنری آغاز کرده و تا 8 دی ماه در این سالن به نمایش گذاشته می شود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: داستان ساحره است که توسط همسرش متهم به خیانت گشته و در تبعید به سر می برد. او اینک بازگشته تا در شب ازدواج همسرش انتقام تمام سالهای از دست رفته اش را بگیرد، اما... . آیدا مرادی، باربد رضایی فرد، کیوان خسرو مرادی بازیگرانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 25 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «آوازهای دیوار بی در» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی از ساعت 18:30 سه شنبه 28 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در تماشاخانه مهر حوزه هنری شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: چهار شخصیت که هر کدام به علت‌های مختلف کشته شده و جسدشان گم شده است و هر یک به روایت داستان خود می‌پردازند... . این نمایش با بازی پری بارانی، محمد قاسمی، محیا جباری، سعید مقبری تا 15 دی ماه هرشب به مدت 55 دقیقه برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. علاقمندان به تماشای این اثر می توانند با پرداخت 15 هزار تومان بلیت آن را خریداری کنند.

   

  خدای کشتار در محراب!

  نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی عباس نورمحمدی از ساعت 19 یکشنبه 19 آذر ماه میزبان تئاتر دوستان در سالن کوچک تالار محراب شده و تنها تا چهارشنبه هفته جاری در این سالن به نمایش گذاشته می شود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: پسر یازده ساله خانواده رایل با چماق دو دندان هم‌کلاسی خود را شکسته است. خانواده رایل برای دل‌جویی و تفاهم به خانه خانواده هویل می‌آیند. در آغاز روابط بسیار متمدنانه است اما کم‌کم خشونت موجود در روابط و وحشی‌گری نامتمدنانه‌شان بروز می‌کند و وضعیتی بسیار کمیک و در عین حال تاسف‌بار به‌وجود می‌آورد... . آیدا خانزاده، سید های قدیری، پرستو کارگر، میثم وحیدی بازیگرانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این اثر 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
  نظرات کاربران