در حال بارگذاری ...
در جشنواره تئاتر فجر

«طلوع 7:14 دقیقه» از پنج و سی دقیقه شروع می‌شود

اجرای محیطی نمایش «طلوع ۷:۱۴ دقیقه» در بخش آف استیج جشنواره تئاتر فجر در ساعت پنج و ۳۰ دقیقه بامداد از میدان آزادی شروع و در مسیر حرکت با اتوبوس به سمت جاده کن‌سولقان ادامه خواهد داشت و هشت صبح مجدداً در میدان آزادی، تمام می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر «طلوع آفتاب 7:14 دقیقه» نام اثری است که در بخش مسابقه نمایش‌های آف‌استیج سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به‌عنوان مهمان حضور دارد.
کارگردانی این اثر را سعید بهنام‌خانیکی است که ساعت شروع اجرایش پنج و 30 دقیقه بامداد و مکان اجرایش در حد فاصل میدان آزادی تا جاده کن‌سولقان است.
داستان «طلوع 7:14 دقیقه» که ایده اولیه‌اش از بهنام‌خانیکی بوده و در یک بازه زمانی طولانی با همکاری جابر رمضانی و پیام سعیدی روی کاغذ آمده در یک اتوبوس می‌گذرد. تماشاگران ساعت پنج و 30 دقیقه بامداد در میدان آزادی سوار اتوبوسی می‌شوند که به سمت جاده کن‌سولقان می‌بردشان و ساعت هشت صبح به میدان آزادی برشان می‌گرداند و نمایش در تمام طول این مدت در حال اجرا خواهد بود.
موضوع این اثر که عطا عمرانی، مرضیه بدرقه، غزاله توده‌زعیم، مهران گل‌محمدی، امیر جنانی، حسام محمودی، زهرا مهرابی، محمد ولی‌زادگان، کمال کلانتر، صادق برقه‌ای، امیر ابراهیم‌زاده و سپهر تهرانچی گروه بازیگرانش را تشکیل می‌دهند و در سه روز دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه دوم، سوم و چهارم بهمن اجرا خواهد شد به یک مراسم اعدام مربوط است و دلیل شروع اجرایش در ساعت 5:30 دقیقه بامداد نیز انجام مراسم اعدام پیش از طلوع آفتاب است.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از حسن جودکی (مدیر تولید)، فرهاد میرمحمدصادقی (طراح صدا و موسیقی)، احلام سلمانی (طراح لباس)، سالار حسینی‌فر (طراح نور) و امیر ابراهیم‌زاده و آیدا فرخ‌منش (دستیاران کارگردان).
در حال حاضر تمام بلیت‌های این نمایش که در هر اجرا می‌تواند میزبان 20 تا 25 نفر باشد فروخته شده و تولیدکنندگانش امیدوارند در اجرای عمومی‌شان که در بهار 97 خواهد بود بتوانند میزبان مخاطبان بیشتری باشند.
نظرات کاربران