در حال بارگذاری ...
 • نشست روسای شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار شد

  در حاشیه برگزاری نخستین مجمع عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران نشست روسای شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار گردید.

  به گزارش ایران تئاتر، دیروز سه شنبه مورخه 15 اسفند ماه نشست  سالیانه روسای شعب انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به منظورهم اندیشی و ارائه گزارش عملکرد یکساله انجمن هنرهای نمایشی شهرستان تابعه با حضور اعضای هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و حضور روسای شعب تابعه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران همزمان با مجمع عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به میزبانی شهرستان ری برگزار شد

  در این نشست هر یک از انجمن ها به ارائه گزارش عملکرد یکساله خود پرداختند و نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود از عملکرد یکساله انجمن هنرهای نمایشی استان را مطرح کردند.

  در ادامه هومن رهنمون خواسته های هیئت رئیسه انجمن از روسای شعب در سال جاری را مطرح کرد و علیرضا ترامشلو به عنوان مدیر سایت تئاتر تهران گزارشی از عملکرد 18 ماهه سایت را ارائه نمود و نکاتی را به مسئولین شعب متذکر شد. پس از گپ و گفت ها، امیرحسین شفیعی رئیس انجمن هنرهای نمایی استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی مسئولین شعب، برنامه های آتی انجمن در سال 97 را تشریح کرد و از پیگیری مطالبات هنرمندان و اعضای انجمن هنرهای نمایشی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران سخن گفت. در پایان این جلسه محمدحسین اسماعیلی معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تشکر از عملکرد انجمن هنرهای نمایشی در 18 ماه گذشته از تعامل هنرمندان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و پیگیری مطالبات سخن گفت.
  مطالب مرتبط

  در نخستین جلسه هم اندیشی روسای شعب استان تهران در اسلامشهر

برنامه های انجمن هنرهای نمایشی استان در سال 98 تشریح شد
  در نخستین جلسه هم اندیشی روسای شعب استان تهران در اسلامشهر

  برنامه های انجمن هنرهای نمایشی استان در سال 98 تشریح شد

  نخستین نشست روسای انجمن هنرهای نمایش شهرستان های استان تهران پس از انتخابات اخیر هیات رییسه انجمن هنرهای نمایشی استان تهران به میزبانی اسلامشهر برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران