در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • با حضور سه هنرمند از ایران و فرانسه؛

  کارگاه آموزشی تئاتر درمانی در جشنواره تئاتر ایثار برگزار می شود

  پروفسور ژان پیر کلاین ، دکتر ادیته وی آرمی و دکتر مجید امرایی در کارگاه آموزشی ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار سخنرانی می کنند.

  به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار ، کارگاه آموزشی و تخصصی "بررسی نقش و جایگاه تئاتر در درمان و توانبخشی جانبازان و آسیب دیدگاه جنگ" با حضور پروفسور ژان پیر کلاین ، دکتر ادیته وی آرمی از کشور فرانسه  و دکتر مجید امرایی از ایران طی دو روز در شهر کرمانشاه و در قالب جشنواره تئاتر ایثار  برگزار می شود.
  پروفسور ژان پیر کلاین رئیس انستیتو هنردرمانی پاریس و دکتر ادیته وی آرمی عضو رسمی این انستیتو هستند که برای برگزاری این کارگاه آموزشی به ایران سفر کرده اند.
  دکتر مجید امرایی عضو موسس اتحادیه جهانی دراماتراپی که سال ها در زمینه تئاتر درمانی جانبازان جنگ فعالیت داشته و یکی از شناخته شده ترین پژوهشگران و مدرسان این حوزه در ایران به شمار می رود نیز در این کارگاه های آموزشی سخنرانی می کند.
  ثبت نام در این کارگاه برای عموم آزاد و رایگان اعلام شده و به شرکت کنندگان گواهی حضور داده خواهد شد. علاقه مندان می توانند از طریق شماره تلفن 09183307753  نسبت به ثبت نام در این کارگاه تخصصی اقدام کنند.
  ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار با دبیری سید مرتضی حسینی از 21 تا 24 اردیبهشت ماه 97 در کرمانشاه برگزار می شود.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر