در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • با حضور شهرام کرمی، اعضای هیئت موسس و هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی

  مراسم معارفه مدیرعامل جدید انجمن هنرهای نمایشی ایران برگزار شد

  مراسم معارفه حمید نیلی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، اعضای هیئت مؤسس و هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیران اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شد.

  به گزارش ایران تئاتر در این نشست شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از زحمات سه سال گذشته ارمغان بهداروند مدیرعامل سابق انجمن هنرهای نمایشی قدردانی کرد و گفت: بودن بهداروند در انجمن نمایش بسیار مثمر ثمر بود و ایشان ارتباط بسیار خوبی با هنرمندان به‌خصوص در حوزه شهرستان‌ها داشتند. در دوران ایشان دگرگونی بزرگی در ساختار انجمن‌های نمایش استان‌ها اتفاق افتاد و هیئت‌مدیره‌ها از حالت انتصابی به انتخابی تبدیل شد.
  کرمی در خصوص انتصاب مدیرعامل جدید انجمن هنرهای نمایشی نیز گفت: با پایان مأموریت آقای بهداروند من از آقای نیلی دعوت کردم تا این مسئولیت را به عهده بگیرند. من ایشان را بیش از ده سال است که می‌شناسم و در جریان فعالیت‌های ایشان هستم. ایشان در حوزه تئاتر بسیار فعال هستند و از مدیران مورد وثوقی هستند که می‌توانند به‌خوبی از عهده این مسئولیت برآیند.
  مدیرکل هنرهای نمایشی افزود: من امیدوارم اعضای هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی که همگی در کسوت استادی من هستند  علاوه بر اینکه به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره این انجمن فعالیت می‌کنند به‌عنوان کسانی که همواره نقش مؤثری در تئاتر دارند به من نیز در اداره کل هنرهای نمایشی کمک کنند تا بتوانیم اتفاقات خجسته‌ای را در عرصه تئاتر رقم بزنیم.
  در ادامه این مراسم محمدعلی خبری عضو هیئت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی ایران گفت: من به‌نوبه خود انتخاب آقای نیلی را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان این فرصت به وجود آمده را در راستای اعتلای هنرهای نمایشی به کار بگیرند.
  قادر آشنا عضو هیئت‌مدیره انجمن و از دیگر مدعوین این برنامه ضمن تقدیر از زحمات ارمغان بهداروند از حضور جواد مستخدمی نیز به‌عنوان یکی از اعضای فعال هیئت‌مدیره این انجمن به دلیل سلامت کاری و دقت عمل ایشان سپاسگزاری کرد و درباره خصایل اخلاقی حمید نیلی گفت: آقای نیلی در انجام امور بسیار آدم پیگیری است که این حسن بسیار خوبی برای یک مدیر دولتی به شمار می‌آید. حضور ایشان برخی فضاها را تلطیف خواهد کرده و کمک خوبی برای مدیرکل هنرهای نمایشی در این زمینه خواهد بود.
  آشنا افزود: ارتباط صمیمانه و تعامل با هنرمندان می‌تواند یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های انجمن نمایش باشد و این تعامل کمک خوبی به پیشبرد اهداف و برنامه‌های مدیرکل هنرهای نمایشی خواهد کرد.
  حسین مسافر آستانه دیگر عض هیئت مؤسس انجمن نیز پس از تقدیر از زحمات ارمغان بهداروند مدیرعامل پیشین انجمن گفت: من به آقای نیلی نیز تبریک می‌گویم. من آقای نیلی را از زمان دانش‌آموزی و دانشجویی‌اش می‌شناسم. ایشان بسیار علاقه‌مند ،حرفه ای و جدی حوزه تئاتر را پیگیری می‌کنند. ایشان تعامل خوبی با سایر مراکز فرهنگی دارند. انجمن هنرهای نمایشی طبق قانون متولی هنرهای نمایشی در کل کشور است بنابراین این انجمن می‌تواند با فعالیت‌های گسترده خودش به‌خصوص در عرصه شهرستان‌ها این مسئولیت را بهتر و بیش‌ازپیش انجام دهد.
  جواد مستخدمی از اعضای هیئت‌مدیره انجمن هنرهای نمایشی کشور در این نشست ضمن گرامی داشت یاد مرحوم سعید کشن فلاح یکی از اعضای هیئت مؤسس انجمن گفت: پیش از هر چیز لازم است از کمک‌ها و یاری آقایان مسافر آستانه و دکتر خبری به عنوان هیئت موسس انجمن در طی این ده سال تشکر کنم. من امیدوارم همچنان انجمن هنرهای نمایشی بازویی برای کمک به مدیرکل هنرهای نمایشی باشد.
  سعید اسدی از دیگر اعضای هیئت‌مدیره انجمن کار کردن در حوزه نمایش را سخت خواند و گفت: همه می‌دانیم کار کردن در حوزه تئاتر آسان نیست و همواره مدیران با بحران‌های مختلفی روبرو هستند بنابراین کسانی که در انجمن هنرهای نمایشی مسئولیتی دارند باید با بهره‌گیری از همین کلمه انجمن کردن و انجمن داشتن بر مشکلات فائق بیایند.
  در این نشست علاوه بر شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، حسین مسافر آستانه و محمدعلی خبری از اعضای هیئت مؤسس انجمن هنرهای نمایشی، سعید اسدی، قادر آشنا، جواد مستخدمی از اعضای هیئت‌مدیره انجمن، حمید نیلی مدیرعامل جدید انجمن هنرهای نمایشی ایران، پیمان شریعتی، اتابک نادری، مهدی حاجیان، جلال تجنگی،لیلا مینایی ،کیوان نخعی و علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده حضور داشتند.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر