در حال بارگذاری ...
 • تقدیرستاد کل نیروهای مسلح از«دریادلان»

  سرتیپ ابوالفضل شکارچی به نمایندگی از سوی ریاست ستادکل نیروهای مسلح، نامه‌ای در تقدیر از نمایش «دریادلان» خطاب به رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نوشت.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «دریادلان»، درنامه‌ای که معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی به نمایندگی از سوی محمدحسین باقری ریاست ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری نوشته شده، از فعالیت‌های ارزشمند و همت وی برای اجرای نمایش محیطی «دریادلان» تقدیر شده است.
   در بخشی از این نامه آمده است:
  بدون شک یکی از وظایف مهم و کلی نهادها و سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی جامعه، حفظ ارزشهای نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با برنامه‌ریزی و سیاستگذاری درست سبب سربلندی جامعه ایران سالامی خواهد شد.
  در همین راستا از طرف ریاست ستاد کل نیروهای مسلح، از اقدام ارزشمند و همت والای جنابعالی، نسبت به برپایی مراسم نمایش محیزی«دریادلان» با موضوع شهدای مظلوم غواص که به کارگردانی امیرحسین شفیعی و جمعی از هنرمندان جوان زبده طی ایام ماه مبارک رمضان در آبنمای تئاترشهر اجرا شد، تقدیر و تشکر می‌نمایم.
  موفقیت روزافزون جنابعالی و همکاران محترمتان و کارگردان فرهیخته و جمعی از هنرمندان جوان که در اجرای نمایش موفق با هنرمندی یاد و نام شهدای غواص را گرامی‌ داشتند در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت و رهبری حکیمانه مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله ‌العالی) از درگان ایزد منان مسالت می‌نمایم.
  نمایش محیطی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی، طراحی حرکت علی براتی و مشاور کارگردان حسین مسافر‌آستانه خرداد و تیرماه سال جاری با حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اداره کل هنرهای نمایشی در آبنمای تئاترشهر به اجرا در آمد و با استقبال خوب مخاطبان رو‌به‌رو شد.
  نظرات کاربران