در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • برنامه ویژه تالار هنر در تعطیلات تابستان

  «چارلی و کارخانه شکلات سازی»و«شازده کوچولو» صبح ها به صحنه می‌رود

  همزمان با شروع فصل تابستان تالار صبح ها نیز با اجرای ویژه«چارلی و کارخانه شکلات سازی»و «شازده کوچولو» پذیرای علاقه‌مندان است.

  به گزارش ایران تئاتر تالار هنر در فصل تابستان در نوبت صبح نیز با اجرای ویژه نمایش‌های«چارلی و کارخانه شکلات سازی»و «شازده کوچولو» پذیرای علاقه‌مندان است و در سانس صبح علاوه بر مخاطبان عمومی که تا پیش از این فقط امکان حضور در سانس عصر را داشتند این امکان فراهم شده است تا کودکانی که در مهدهای کودک‌ هستند با هماهنگی مدیران این مهدها از این امکان ویژه استفاده کنند.
  جزئیات برنامه‌ها در این اجرای ویژه در هفته دوم مرداد ماه به شرح ذیل است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال اطلاع رسانی تالار هنر در رسانه‌های اجتماعی مراجعه کنند.
  نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» به کارگردانی فریبا دلیری در تاریخ 7/5/97 ساعت 10 به روی صحنه می‌رود.
  نمایش «شازده کوچولو» به نویسندگی بهرام جلالی پور و کارگردانی آناهیتا غنی‌زاده در تاریخ 9/5/97 ساعت 10 به روی صحنه می‌رود.
  لازم به ذکر است علاوه بر اجراهای صبح‌ نمایش‌های «شازده کوچولو» در ساعت 18:45 و «چارلی و کارخانه شکلات سازی» در ساعت 20:15 هرروز به‌جز شنبه‌ها تا پایان مرداد ماه و آغاز برگزاری جشنواره عروسکی به روی صحنه تالار هنر خواهند بود.

   
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر