در حال بارگذاری ...
 • معرفی داوران بخش بازبینی تئاتر خیابانی مریوان

  داوران بخش بازبینی جشنواره ی بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند.

  به گزارش ایران تئاتر از کردستان، با حکم جلال قلعه شاخانی مدیر کل ارشاد کردستان و دبیر سیزدهمین جشنواره ی تئاتر کردستان، داوران بخش بازبینی تئاتر خیابانی مریوان انتخاب شدند.

  دکتر مریم معترف، دکتر خسرو سینا، عبید رستمی، فرامرز قلیچ خانی و سروش طاهری وظیفه‌ی  داوری بخش انتخاب نمایش‌ها را بر عهده خواهند داشت.

  قلعه شاخانی در گفتگو با تئاتر کردستان، جشنواره ی بین المللی تئاتر خیابانی را یکی از اتفات مهم و تاثیر گذار تئاتر ایران دانست و گفت: ما تمام و توانمان را به کار خواهیم بست که به لحاظ کیفیت و کمیت جشنواره ی امسال را ارتقاء بخشیده و متفاوت برگزار کنیم.

  او همچنین تخصص،خوش نامی و سلامت نفس را از مهمترین معیار های انتخاب داوران در تمام بخش های جشنواره دانسته و افزود: داوران ما تمام تلاش  خود را خواهند کرد که انتخاب ها بر اساس معیار های تئاتر خیابانی و کیفیت آثار  باشد.

  قلعه شاخانی گفت : بر اساس فراخوان از میان آثار واصل شده به دبیرخانه، هیئت داوران در بخش آزاد 20 نمایش، در بخش آیینی سنتی5 نمایش و در بخش کودک نیز 4 نمایش را انتخاب خواهند نمود.

  دبیر جشنواره خیابانی مریوان گفت: در بخش بین الملل و مهمان نیز رایزنی ها انجام شده و انشالله نمایش هایی که دارای شرایط لازم باشند در جشنواره حضور پیدا خواهند کرد.

   

  سیزدهمین جشنواره‌ی بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با دبیری جلال قلعه شاخانی  دهه دوم شهریور در مریوان برگزار خواهد شد.

   
  نظرات کاربران