در حال بارگذاری ...
 • اجرای همزمان 3 نمایش دانشگاهی در مرکز تئاتر مولوی

  در هفته گذشته افتتاح ۳ اثر دانشگاهی در مرکز تئاتر مولوی با استقبال هنرمندان تئاتر و سینما روبرو شد.

  به گزارش ایران تئاتر روز سه شنبه 30 مرداد، نمایش های «ادیپ افغانی» و «راندوو» و در روز چهارشنبه، 31 مردادماه، نمایش «ال اس دی» با حضور هنرمندان، اساتید و دانشجویان تئاتر اجرای عمومی خود را آغاز کردند.
   نمایش «ادیپ افغانی» به نویسندگی احمد مهرانفر و کارگردانی مجتبی جدی از روز سه شنبه 30 مرداد تا 20 شهریورماه در ساعت 18 و نمایش «راندوو» به نویسندگی و کارگردانی وحید منتظری از 30 مرداد تا 23 شهریور در ساعت20 و همچنین نمایش «ال اس دی» به نویسندگی سیاوش حیدری و کارگردانی پویا عربگری از 31 مرداد تا 23 شهریور در ساعت 17 در مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهند رفت.
  گفتنی ست در نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی پیرزاده و پریسا هاشم پور به ایفای نقش می پردازند و همچنین احمد مهرانفر، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، علاوه بر نویسندگی، تهیه کنندگی این نمایش را نیز برعهده دارد.
  همچنین در نمایش «راندوو» آبان حسین آبادى، فاطیما بهارمست، شهاب مهربان، على نورانی بازی می کنند.
   علاوه بر این در نمایش «ال اس دی» که برنده تندیس بهترین متن و بازیگری و تقدیر کارگردانی از نهمین جشنواره مونولوگ دانشگاه هنر و نیز برنده تندیس بخش مرور بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی است، پویا عربگری به ایفای نقش می پردازد.
  علاقمندان برای دیدن نمایش های «ال اس دی»، «ادیپ افغانی» و «راندوو» که تا 23 شهریور ماه هر روز -به جز شنبه‌ها- به ترتیب در ساعت های 17، 18و 20 به صحنه می‌روند، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  در حاشیه برگزاری مجمع اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی

دبیران اتحادیه انجمن‌های علمی به تماشای تئاتر نشستند
  در حاشیه برگزاری مجمع اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی

  دبیران اتحادیه انجمن‌های علمی به تماشای تئاتر نشستند

  دبیران اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی وزارت علوم پس برگزاری مجمع سالانه اتحادیه‌ها به تماشای نمایش‌های «از خط زرد فاصله بگیرید» و «راندوو» در مرکز تئاتر مولوی نشستند.

  |

  نظرات کاربران