در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۱ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته اول شهریور ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اوایل سومین ماه از دومین فصل سال 97 هستند. پردیس تئاتر شهرزاد با 3 سالن از 7 نمایش میزبانی میکند و عمارت نوفل لوشاتو در دو سالن پذیرای 5 اجرا است. همچنان در این هفته نمایش‌هایی همچون «روزهای بی باران»، «لابیرنت»، «دیکتاتور عاشق» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کنند. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در هفته اول شهریور ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

   

  7 نمایش در شهرزاد

  نمایش«روزهای بی باران» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی ساعت 18:30 در سالن 1 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش سجاد افشاریان، نازنین احمدى، وحید آقاپور و سوگل خلیق بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده:روزهای بی باران عاشقانه‌ای است درباره انتخاب و درباره جای خالی آدم‌ها، درباره دو کلمه‌ای که سرنوشت ما را رقم می‌زند. بهای بلیط این نمایش 25000 و 30000 و 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش«پادشاه می میرد» نوشته اوژن یونسکو و به کارگردانی محمدرضا سعادتی ساعت 20:15 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد پورحسن، فاطیما سرلک، آرمین راستگو، بهار ذوالقدری، تارا یونس تبار و ندا گلرنگی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: دیکتاتورها می پندارند که هرگز نمی‌میرند. بهای بلیط این نمایش 30000 و 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«آمیزقلمدون» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان ساعت 21 در سالن 1 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش ایرج راد، فرزانه کابلی، پریسا مقتدی و ... ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: این نمایش حکایت از خانواده‌ای گرم و صمیمی و زن و مردی میانسال و از طبقه متوسط جامعه دارد که با وجود تنگدستی سالیان سال در کنار هم روز را به شب رساندند و با داشته و نداشته خود قناعت کردند و با بد و خوب هم ساختند و خاطرات بسیاری را رقم زدند... و اینک وسوسه های زن همسایه بر این زندگی سایه افکنده و روابط آنها را تحت الشعاع خود قرار داده و این نکته با زبان طنز روایت می شود. بهای بلیط این نمایش 36000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«کافه تارانتینو» به نویسندگی و کارگردانی پوریا جاویدپور ساعت 22 در سالن 1 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش  مانی آخشی، نادرآقایی، محمودآقامحسنی، سیاوش پایاب، جوانه دلشاد، حمیدرضا خلیلی، امیدزارع، ماهان عبدی، منوچهر عبدی، فراز عتابی، هدیه فروغ، ندا فروغ، میثم قاسمی نژاد، افشین قدیمی، پرهام کریمی و کیان مهدوی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: بانی و کلاید، بتهون و باخ و چند شخصیت دیگر در یک کافه جمع شده و اتفاقات جالبی برایشان رخ می دهد. بهای بلیط نمایش 35000، 40000 و 50000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بانوایان» نوشته داریو فو و به کارگردانی علی نیکزاد ساعت 21:45 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش حسین میرزائیان، سمیه برجی، محسن میرزاخانی، سارا والیانی، آناهیتا خسروی، رامتین مقدادی و میلاد شوریده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: ژان والژان، شهردار مونتروی همسرش را به خارج از شهر فرستاده و دور از چشم همسر، در عمارتش با کزت که حالا دیگر برای خودش خانمی شده، قرار ملاقات دارد .‌‌.. بازرس ژاور که به دزدی روی آورده! بی خبر از همه جا قصد دارد از خانه‌ی شهردار دزدی کند ... حتی حدس هم نمی‌شود زد که چه سرنوشتی در انتظار این عمارت است. بهای بلیط نمایش 30000  تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «صد در صد» نوشته مارکس لید و به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی ساعت 21 در سالن 2 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش ستاره پسیانی و هوتن شکیبا ایفای نقش می‌کند. این نمایش تندیس بهترین بازیگر زن و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد و کاندیدای بهترین کارگردانی، موسیقی و طراحی صحنه از سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را داراست. بهای بلیط نمایش 40000، 15000 و 50000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «خوم‌آشام کشی» به نویسندگی سید جواد موسوی و کارگردانی حامد رحیمی‌نصر ساعت 19 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش ایلیامنفرد، نفیسه روشن، نادرعلیمردانی و حامد رحیمی نصر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: مردی بنام الیاس با یک گروه موسیقی خیابانی که خواننده ای بنام فرهاد دارد برخورد می‌کند. فرهاد به‌خاطر یک دختر می خواند و الیاس یک خون آشام کش است اما خون آشام کیست !؟ بهای بلیط نمایش 36000 و 40000 تومان در نظر گرفته شده است.


  3 نمایش جدید در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «دیکتاتور عاشق» به نویسندگی و کارگردانی اصغر خلیلی ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در این نمایش  سوسن پرور، غزاله جزایری، حمیدرضا کاظمی پور، حامد نظامی اصل، لیلا حقانی، محمد حسین سیاهپوش، آرمان آشتیان، عارفه معماریان حسین سپهرنژاد، مجتبی مجیدی، بهزاد محسنی، نیما اولیایی و محمد سیاه پوش بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم یک گروه ارکستر از اردوگاه آشویتس به مخفیگاه فوق سری آدولف هیتلر اعزام می شوند تا در جشن ازدواج پیشوای آلمان و معشوقه اش اوا براون موسیقی بنوازند که با اجرای عملیات عجیبی روبرو می شوند. بهای بلیط این نمایش 40000 و 45000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «تئاتر بد» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی ساعت 18 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش امیر باباشهابى، شهروز دل افکار، حسین برفى نژاد، محمد عبدالوند، مهدى کوشکى و سعید اویسی ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 و 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «سرحدات لیر» نوشته باقر سروش و به کارگردانی مهتاب شکریان ساعت 22 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در این نمایش نگار عابدی، روزبه حصاری، نگین ابدالی، علی آرتین، آتیه جاوید، نسیم اسدپور، محمد قاعدی و نادر فلاح بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: من خواب دیدم. توی خوابم آفتاب آنقدر داغ بود که همه چیز روی زمین در حال ذوب شدن و کش آمدن بودند. دستهای بخشنده لیر مدام وا میرفت و دراز و درازتر میشد. توی خواب من گانریل و ریگان دستهای دراز لیر بخشنده رو از روی زمین برداشتند و مثل طناب به دورش کشیدند و پیچیدن و پیچیدن. اونقدر پیچیدن که لیر بخشنده مثل یک نوزاد قنداق پیچ شده بود. بهای بلیط نمایش 30000 و 35000 تومان است.

   

  تئاتر باران؛ میزبان سه نمایش

  نمایش «رستاخیز هوراشیو» به نویسندگی و کارگردانی محسن بهادری کیان ساعت 21:15 در تئاتر باران اجرا می‌شود. در این نمایش شیوا احمدی خواه، محمود پیری، ثمر جوهرچی، عرفان دانا، نوید رضوی، سامان سیوس، مهدی علی اکبر، ‌ مینا میرزایی و پوریا نیکجو به اجرا می‌پردازند. در خلاصه آنمایش آمده:یک ثانیه قبل از مرگ هملت...بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «پس از برخورد جسم سخت به سر» به نویسندگی و کارگردانی سجاد داغستانی ساعت 19:30 در تئاتر باران به صحنه می‌رود. در این نمایش هادی احمدی، علیرضا حسن پور، صحرا اسدالهی، اودین روشن، بهنام شریفی، منصور تمیزی فر و حسین فرجی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش که فقط روزهای شنبه اجرا می شود 25000 تومان است.

   

  نمایش«گوژپشت نوتردام» به کارگردانی الهام شکیب و اشکان صادقی ساعت 19:30 در تئاتر باران به صحنه می‌رود. در این نمایش اشکان صادقی، رایسا آوانسیان، حسام الدین مختاری، مهبد قناعت پیشه، نیما بختیاری و متین کاکاوند بازیگران و مهدی ساکی، محمدرضا شریفی، علیرضا شریفی، علی قاجاری و مریم کی‌احمدیگروه حرکت ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: قصه‌ی عاشقانه‌ی یک زن کولی زیبا و یک گوژپشت کریه المنظر را روایت می‌کند که در این بین از یک طرف مذهب و دین و از طرف دیگر سیاست نیز به چالش کشیده می‌شود. در این اجرا تمام دیالوگها به شکل شعرهای مقفا شده و به زبان فارسی روی آهنگهای فرانسوی توسط خوانندگان حرفه ای اپرا و پاپرا خوانده می‌شود. بهای بلیط نمایش 35000 تومان می‌باشد.

   

  عمارت نوفل لوشاتو؛ 5 نمایش

  نمایش«خانه نم زده» به نویسندگی حامد مکملی و کارگردانی شادی اسدپور ساعت 21:30 در سالن دو عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش راد پورجبار، نیلوفر شهفری، رهام بیگلو، سیمین عسگری و شاهین اسماعیلی ایقای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: خانه نم زده، یه قصه آشناس! قصه من ،قصه تو، قصه خونه های نم زده هممونه، مراقب خونه هاتون باشین که نم نزنه یه موقع! همیشه اون بیرون یه نفر هست که به سراغتون میاد! مراقب دلاتون باشین نم نزنه یه موقع! بهای بلیط این نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.


  نمایش«راس ساعت یازده» به نویسندگی و کارگردانی محمد نژاد ساعت 18:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش آروین شاه حسینی بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: فرزین به خواهر فرشاد آسیب رسانده وفرشاد فرزین را با 24 ضربه چاقو به قتل می‌رساند. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «موسوبی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشم زاده ساعت 19:45  در سالن 2 عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش شیدا یوسفی، ‌محمد فتح اللهی و سجاد طوماری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده:دست‌های رعنا می‌لرزد، دست‌های حامد نمی‌نویسد، داوود از این طبقه به آن طبقه می‌رود ... شعر می‌گوید ... صورت همه‌شان زرد شده است. بهای بلیط نمایش 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «امپرسیون جیغ بنفش» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی علیرضا اسفندیاری ساعت 17 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش علی شریعتی، سپیده سلطانی، فریدالهی، ابوالفضل قربان نژاد، کژال آشوب، یاسمن خلج و علیرضا اسفندیاری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یکی که دیگه مغزش مال خودش نبود، جیغ می‌کشید و شلیک می‌کرد. بهای بلیط نمایش 15000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «بلوری‌ها» نوشته فرهادنقدعلی و به کارگردانی مریم باقری ساعت 19:30 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد هادى عطایى، ایمان اشراقى، مهرخ افضلى و وحید نفر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایت زندگی ۴ نفر در محله ای قدیمی. بهای بلیط این نمایش 30000، 40000 و 50000 تومان تعیین شده است.

   

   مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

  نمایش«تیولا» به نویسندگی وکارگردانی علی عابدی ساعت 21:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش  پرستو گلستانی، وحید آقاپور، ‌محمدصادق ملک و ‌سامان دارابی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان است.

   

  نمایش«روی پوست شهر» به نویسندگی و کارگردانی علی جعفری ساعت 18 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش معصوم احمدزاده، رضا قراگوزلو، ایمان عبادیان، زهرا طراحی و علی جعفری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: گاهی اوقات همون لحظه‌ایی که نباید باشه سر وکله اش پیدا می‌شه. الان وقتش نیست لعنتی... من خیلی وقته که فراموشت کردم چی از جونم می‌خوای!؟ من به کاری که دارم می‌کنم خیلی فکر کردم. تمام احتمالات رو در نظر گرفتم.‌ من باید این کار رو بکنم چون راه دیگه‌ای برام نمونده... خواهشن بفهم اینو، تو کلت فرو کن. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «روز بیست‌ویکم» به نویسندگی و کارگردانی نیوشا محرابی ساعت 18 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش  ایوب آقاخانی، سولماز غنی، سروش طاهری، بهرام سروری نژاد، رویا فلاحی، محمدرضا قلمبر، پویان یحیی پور، پریسا خواجه دهی، نگین فیروزمنش و یاسمن تبریزی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در بحبوحه شلوغی‌ها و درگیری های شهریور ۱۳۲۰ در ایران مردم دچار قحطی شده اند. مرگ فرماندار شهر، آشوب و بلوایی بین کنسول روس، روحانی و معلم شهر و نظمیه چی راه می‌اندازد که هم زمان با عاشقانه ای، داستان پیچیده تر می‌شود. بهای بلیط نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «هملت» نوشته ویلیام شکسپیر و به طراحی و کارگردانی میکائیل شهرستانی ساعت 20 در سالن شماره 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می رود. در این نمایش محمد علی صادقی، پژمان المعی، محمد سلیمانی، فرزان اسدیان، ‌ فرشاد کوکبیان، مسعود آشوری، ‌ پیمان مقدم، سعید پارسا، آیدا جهاندیده، شیما زادپور، بهمن هراتی، ‌ امید داودوندی، رضا خلیل آبادی، نکیسا عقبایی، ماهان زارع، الهام قاسمی، بهناز دانش، سورن گرم‌آبادی، یاسین حسینی و منصور رضایی ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: هملت بعد از آگاهی از مرگ پدرش به کاخ السینور امده تا عزادار پدر باشد ولی می‌بیند که عمویش جانشین پدر شده‌ و جایگاه اورا غصب کرده. او در یک شب با دیدن شبح پدر با حقایقی مواجه می‌شود که اورا بر آن می‌دارد تا در پی جستجو برآید به هر بها و ... بهای بلیط این نمایش 30000 تومان می باشد. 

   

  نمایش «به من میگن مک‌کنا» نوشته دان شا و کارگردانی رضا قنبرزاده فرید ساعت 19:30 در سالن شماره 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می شود. در این نمایش آرش مهاجر، پیام سلیمانی، صبا گرگین پور، هامون سیدی و فرزان بهنام بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده: اینکه یکی سه سال خدمت نظام انجام بده، یکی سه ماه با هیچ عدالتی سازگار نیست. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان تعیین شده است.

   

  آهواره همچنان در تماشاخانه پالیز

  نمایش «ماهی سیاه کوچولو» به نویسندگی مهرنوش علیا و کارگردانی محمد عاقبتی ساعت 21 در سالن 2 تماشاخانه پالیز به صحنه می‌رود. در این نمایش شهرزاد بهشتیان، مازیار سیدی، ناز شادمان، آوا درویشی، محمدهادی عطایی، مانیا علیجانی، پارمیس عقدایی و مانلی قراخان ایفای نقش می‌کنند. این نمایش که نگاهی آزاد به داستان صمد بهرنگی دارد؛ در تابستان 2016 به عنوان یکی از طرح های برگزیده کارگاه تولید پروژه های جدید، توسط کمپانی نیو ویکتوری در نیویورک انتخاب شد و پاییز 2016 در Down Town Art در منهتن و در African American Arts & Culture Complex سانفرانسیسکو همچنین بهار 2018 درTriskelion Arts بروکلین به زبان انگلیسی به‌روی صحنه رفت و نسخه فارسی آن در پاییز 1396 در پردیس تئاتر شهرزاد به مدت یک هفته اجرا شد. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «فیل در تاریکی» به نویسندگی محمد زارعی و کارگردانی مهرداد مصطفوی ساعت 19:10 در سالن 2 تماشاخانه پالیز اجرا می‌شود. در این نمایش  آیدین بهاری، پویا پورامین، امیر جنانی، آوا شریفی، ابراهیم عزیزی و پرهام یداللهی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: جلال امین وقتی حساب کرد، دید همه چیز باید صبح همان روزی شروع شده باشد که ماشین او را دم خانه‌اش در باغ صبا خالی کرده بودند. بهای بلیط نمایش 30000 تعیین شده است.

   

  نمایش «آهواره» به نویسندگی و کارگردانی احسان گودرزی ساعت 19 در سالن 1 تماشاخانه پالیز به صحنه می‌رود. در این نمایش علی باقری، نگار جواهریان، الهام کردا و محمد ولی زادگان به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: آهواره روایت ۴ انسان است که سالها پیش مرده اند و حالا قصد دارند با کمک یک آیین به زندگی برگردند. بهای بلیط نمایش 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «شاهکار(سرگذشت جمالزاده)» نوشته احسان بدخشان و به کارگردانی لادن نازی ساعت 21:30 در سالن 1 تماشاخانه پالیز به صحنه می رود. در این نمایش که یک برهه از زندگی سید محمد علی جمالزاده و تلفیقی از بازیگر و تکنیک‌های مختلف تئاتر  عروسکی (تئاتر کاغذی، سایه و میکروتئاتر ) است؛ روزبه حصاری، مصطفی ملک مکان، ایمان سلگی، علی قربانخانی، نسیم افشار پور، افشین حسنلو، میثاق آبا مولایی، سهیل قناعتی، پویا باقری، محمدرضا صفری، علی اکبر کرمی، آصفه غدیری بیدهندی، شیوا رضایی، مریم صادقیان امین، مونا عرب، یکتا طبیبی، سپیده زینلی، آتوسا بهشتی و فاطمه بیک ایفای نقش می کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان می باشد.

   

  تماشاخانه شانو و یک نمایش

  نمایش «مالدیو زودتر از همه غرق میشه» به نویسندگی و کارگردانی آرش عسکری ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش آرش عسکری، زهرا اردلانی، شبنم درویش، زهرا خندان، شیلا توکلی، هدا حدزاده و نیلوفر مهاریان بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: همه چیز در یک شب عجیب از زندگی یک زوج اتفاق می افتد. شبی که زن خودش را در خیابان های شهر جا می گذارد اما تکه های بریده شده اش در خانه می چرخند. شبی که به مرد تنها تا صبح فرصت داده می شود برای پیدا کردن و چسباندن تکه های بریده شده زن. مالدیو زودتر از همه غرق میشه روایتی است از سرکوب معاصر زنان در جامعه مرد سالار. روایتی از خشونت های مدرن و خزنده علیه زنان در طبقه متوسط جامعه مرد سالار. بهای بلیط نمایش 25000 تومان تعیین شده است.

   

  دو نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

  نمایش «طرح‌های تنهایی» به نویسندگی و کارگردانی سلیم باشکوه ساعت 21 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش عسل احمدنیا، مهربان خداوردی، غزاله رجبی، محسن علیمحمدی، رومینا فرمانی، ندا قاسمی، مریم قریشی، سپیده ملک محمدی و نازنین زینب نصیری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: بازم دوست دارم بخوابم. خواب آرومم می کنه؛ آرومم که نه... حداقل یه جایی هستی که هیچکس نیست؛ حتی اگه باشنم حرف نمی زنن... تو خواب های من هیچ کس حق نداره حرف بزنه... این تنها وقتیه که فقط من حرف می زنم. بهای بلیط نمایش 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «آرش» نوشته بهرام بیضایی و به کارگردانی آرش اشاداد ساعت 17:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می شود. در این نمایش میلاد محمدی پور، نغمه طوسی، محمد صادقی، رعنا حسین دخت، عباس بابایی، زینب فرحزادی، امیر شریعت و امین جوادی بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده: و آرش کمان راست تر گرفت؛ کمان خمیده تر، خمیده تر، خمیده تر گشت. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می باشد. 

   

  تماشاخانه مشایخی و یک نمایش

  نمایش «لابیرنت» نوشته فرنادو ارابال و به کارگردانی شیرین حسین‌زاده رهور ساعت 21 در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش پوریا افراسیاب، پدرام محمودی، شکیلا علی پناهی، محمد محمدزاده و محمدحسین خادمی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در دنیایی به هم ریخته و پر آشوب، استبان با پاره کردن زنجیر هایی که به پایش بسته شده، قصد فرار دارد ولی در لابیرنتی گرفتار می شود که صاحب آن، او را متهم به گناهی میکند که هرگز مرتکب نشده است و... بهای بلیط نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

  32 نمایش در هفته اول بهمن

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی و شروع بهمن ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

  42 نمایش در روزهای میانی زمستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 نمایش بعد از تعطیلات چندروزه سالن‌های تئاتر
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 نمایش بعد از تعطیلات چندروزه سالن‌های تئاتر

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط آبان ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  26 اجرا در روزهای ابتدایی پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 26 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواخر شهریور و اوایل مهر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران