در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • ماجرای جذاب سرقت اتومومبیل در باغ صبا و تخفیف سه روز آخر هفته

  تماشاخانه پالیزمیزبان«فیل در تاریکی» شد

  «فیل در تاریکی»، جدیدترین اثرمهرداد مصطفوی در مقام کارگردان اجرای عمومی خود را در تماشاخانه پالیز آغاز کرد.

  به گزارش ایران تئاتر«فیل در تاریکی» سومین تجربه کارگردانی مهرداد  مصطفوی است که پیش از این نمایش های باغ وحش شیشه ای و خروج اضطراری را روی صحنه برده بود. این نمایش همه روزه ساعت 19 به مدت 70 دقیقه با بهای بلیت 30 هزار تومان به روی صحنه می رود و بنا به اعلام گروه اجرایی، تماشاگرانی که در سه روز آینده تا نهم شهریور از این نمایش دیدار کنند از تخفیف ویژه 20 درصدی بهره مند خواهند شد.
  در خلاصه نمایش آمده: ....جلال امین وقتی حساب کرد، دید همه چیز باید صبح همان روزی شروع شده باشد که ماشین اورا دم در خانه اش در باغ صبا خالی کردند.
  عواملی که در تولید نمایش " فیل در تاریکی" مشارکت داشته اند عبارتند از: نویسنده: محمد زارعی، تهیه کننده: مهرنوش حسن پور، بازیگران (به ترتیب حروف الفبا): آیدین بهارى، پویا پورامین، امیر جنانى، آوا شریفى، ابراهیم عزیزى، پرهام یدالهى،مشاور و دستیار کارگردان: محمد برارى،گروه کارگردانى: کامیار دریاکنارى، سمانه کاوندى و افشین رهگذر، دستیار صحنه: شیرین طیبى، طراح صحنه: امید اکبرى، طراح لباس: نسرین خرمى، طراح نور: على کوزه گر، طراح گرافیک و ساخت تیزر: محمدصادق زرجویان، انتخاب موسیقى: پویا پورامین، عکاس: گلدیس نمازیان.
  فیل در تاریکی همه روزه تا 26 شهریور ما سالجاری روی صحنه است و علاقه مندان تماشای این نمایش می توانند با مراجعه به سایت فروش بلیت تیوال و استفاده از لینک این نمایش  و یا مراجعه حضوری به گیشه فروش بلیت و همچنین نماس تلفنی با شماره 09337200174 نسبت به تهیه بلیت نمایش اقدام کنند.
  تماشاخانه پالیز در خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹ قرار دارد.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر