در حال بارگذاری ...

داوران چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند

هانیه توسلی،ستاره اسکندری.نسیم ادبی.ساناز بیان و مهدی مشهوربه عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند.

به گزارش ایران تئاتر: هانیه توسلی،ستاره اسکندری.نسیم ادبی.ساناز بیان و مهدی مشهوربه عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران»معرفی شدند و مسئولیت قضاوت 7 اثر نمایشی را از بین 70 نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

به گزارش ایران تئاتر؛چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

رضا بهاروند چهارمین جشنواره «تئاتر باران»با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ 10 شهریور تا 17 شهریورماه سال جاری در تئاتر باران برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هئیت داوری 2 نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه ای متقاضی حضور در  جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری ،در دو بخش اجرای صحنه‌‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

لازم به ذکرست که تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.

خانه فرهنگ و هنر مانا، سایت تیوال، گروه تئاترون، نشر افراز، نشر نودا،آموزشگا خانه تئاتر البرزحامیان این دوره از جشنواره هستند.
مطالب مرتبط

در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان شد

نسیم ادبی: «یرما» پس از حضور در جشنواره کلرمو فرانسه به ایران می‌آید
در گفت‌وگو با ایران تئاتر عنوان شد

نسیم ادبی: «یرما» پس از حضور در جشنواره کلرمو فرانسه به ایران می‌آید

نسیم ادبی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از فعالیت‌های اخیر در زمینه تئاتر و سینما گفت و از اجرای دو نمایش‌های «آنتیگون» و «یرما» تولید مدرسه بین‌المللی فانوس خبر داد.

|

«توران‌دخت»؛ خودشیفته‌ای در لباس سرخ

«توران‌دخت»؛ خودشیفته‌ای در لباس سرخ

دکتر سحر صنیعی*: نمایش «توران‌دخت» که این روزها در سالن سپند به کارگردانی ندا شاهرخی و نسیم ادبی در حال اجراست، حرف‌های بسیاری برای گفتن و دیدن دارد. فضای نمایش با ترکیبی از ...

|

نظرات کاربران